Bugün ve yarın Ay Akrep Burcunda dolaşacak. İkili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. Kıskanç, baskıcı olmamaya özen gösterelim. Derin konulara ilgimiz artabilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; eleştirel, maceracı, dünyayı gezmeyi ve görmeyi seven, şanslı bir insansınız. Araştırmaya dayalı her işte başarı şansını yakalamanız çok yüksek. Arkadaşlarınız ve çevreniz sizin için çok önemli. Kendi şansını kendiniz yaratanlardansınız. Bu sene, kariyerinizde güzel teklifleriniz olabilir.

Koç Burcu: Ortaklaşa para konularında bugün ilişkilerinizi kullanarak ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin o zaman bugünden daha fazla faydalanabilirsiniz. Hayal kuran yanlarınızı ortaya çıkarmalısınız.

Boğa Burcu: Dış çevre işlerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Özel hayatınızda sosyal çevrenizle güzel programlar devrede olurken, sevdiğiniz insanla parasal konularda aynı fikirleri paylaşmayacaksınız.

İkizler Burcu: Günlük işlerinizi bugün düzenlerken duygularınızdan uzak olacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızdaki düzenlemeleri bugünihmal etmeyin ve buna göre harcamalarda bulunun.

Yengeç Burcu: Özel hayatınıza ve ev düzeninize karşı yerine getireceğiniz işler karşınıza gelebilir. Davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirme isteğiniz yüksek. Bugün çocuğunuzla daha fazla dış ortamlarda vakit geçireceksiniz.

Aslan Burcu: Ailenize ve sevdiklerinize karşı bugün kapalı kutu olmayın ve duygularınızı onlara göstermekten vazgeçmeyin. İş alanlarınızda ilginç gelişmeler ve şanslar oluşacak. Hayati daha keyifle algılamaya doğru gidiyorsunuz.

Başak Burcu: Yakın çevrenizle bir arada olmanın keyfini çıkartacaksınız. Duygularınızı mümkün olduğunca kendinize saklayacaksınız ama bir yandan da aşk hayatınızda güçlü duygular altındasınız.

Terazi Burcu: Bugün çevrenize umut ve güzellik dağıtabilirsiniz. Yine de gün içinde parasal konularla ilgili ciddi kararlı konuşmalar gündeme gelebilir. Belki de kararsızlığınızı ailenize danışarak yeneceksiniz.

Akrep Burcu: Bugün hayatınızı ilgilendiren konularda kafa patlatabilir, yapacaklarınızla ilgili olarak kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Olayları ciddi tarafından algılayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hayal kurmak sizi mutlu ediyor.

Yay Burcu: Bugün ruhunuzla konuşmak ve sorunlarınızı, içinizde tuttuklarınızı anlatmak derdindesiniz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen her tür olaya karşı hemen panik olmayın, ailenize karşı fedakarlıklarınız yüksek.

Oğlak Burcu: Bugün arkadaşlarınıza karşı eğlenceli ve keyifli yönleriniz ortaya çıkabilir. Özel hayatınızdaki güzellikleri göz ardı etmeyin. Sevdiğiniz insan sosyal çevrelerde keyfinizi arttırabilir. İletişimsel konularda yaratıcılığınız yüksek.

Kova Burcu: Yapmanız gereken işleriniz varsa bugün kolay organize olabilirsiniz. İş ve para konularında şansınız yüksek artık kafanızdan olumsuzluklar üretmekten vazgeçin. Kreatif işlerinizde parasal karşılıklar alabilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün hayatınızı ve yaşadıklarınızı gözden geçirirken, bazı noktalarda keyfiniz yüksek olacak. Yeni insanların size öğreteceği çok güzel şeyler olabilir, kendinizi açın ve biraz daha özel hayatınıza odaklanın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR