HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Pazar günü devreye giren etkilerle, bir yandan kolay harekete geçeceğiz ve işlerimizi halletmek isteyeceğiz, diğer yandan güçlü insanlarla sıkıntı ve sorunlar yaşamaya açık olacağız. Tehlikeli yer ve ortamlardan uzak durmalı, enerjimizi yeri geldiğinde iyi kontrol etmeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; dengeli, kültürlü, romantik, sosyal bir insansınız. Arkadaşlarınız ve çevreniz yeteneklerinizi göstermenizde size yardımcı olacaklar. Aşk hayatınızda romantik yaklaşımlar ilişkilerinizde kaybetmenize neden olabilir. Biraz daha olup bitenin farkında olmanız gerekiyor. Bu sene, hayatınızda etkili olan insanlarla bazı güç çekişmeleriniz olabilir.

Koç Burcu: Toplum içinde veya göz önünde olacağınız ortamlarda, fikir ayrılıkları ya da sevdiğiniz insanla çekişmeler gündeme gelebilir. Hızlı hareket etmek isteyen yapınızla karşı tarafı zorlayabilirsiniz.

Boğa Burcu: Pazar günü, seyahatte, dış ortamlarda tanımadığınız veya daha az samimi olduğunuz insanlarla fikir ayrılıkları veya sürtüşmeler gündeme gelebilir.  Onlarla olan bağlantılarınız çok dikkat edin.

İkizler Burcu: Pazar günü, sevdiğiniz insana karşı gizli tutkularınız devreye girerse, bir takım sürtüşmeler yaşanabilir. Bir yandan da tehlikeli spor ve aktivitelerden uzak durun. Çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat edin.

Yengeç Burcu: Bugün, şartları değiştirmek ve bazı konularda inatlaşmak için uygun bir gün olmayacak.Sevdiğiniz insanla girişeceğiniz güç çekişmeleri sizi zorlayabilir. Aile hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Öfkenizi ve enerjinizi iyi kontrol etmelisiniz.

Aslan Burcu: Pazar günü, iletişim halinde olacağınız iş arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizdeki kişilerle aranızda oluşacak güç çekişmelerine ve öfkeli tavırlara dikkat etmeniz gerekebilir. Kolay tepkiler verebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiyle sahip olduklarınız konusunda yarışlara girmemeye ve onu kırmamaya özen gösterin. Sevdiklerinize karşı patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz. Sakin olmaya çalışın.

Terazi Burcu: Pazar günü, ailevi ilişkilerinizde bazı zorlanmalar veya sürtüşmeler oluşabilir. Özellikle davranışlarınızı gözden geçirmeli, anlık sinirlerden kaçınmalı, tehlikeli durumlardan uzak durmalısınız.

Akrep Burcu: Pazar günü yakın çevrenizdeki insanlarla beklenmedik güç çekişmeleri gündeme gelebilir. İçsel enerjiniz yüksek olacağından, sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmakta fayda olacak. Araba kullanırken dikkatli olun.

Yay Burcu: Bu pazar, sosyal ortamlarınızda ve arkadaş ilişkilerinizde parasal konuları kafanıza fazla takmamalısınız. Zira bu alanlarda parasal meseleler yüzünden öfke patlamaları ve ilişki bozulmaları karşınıza gelebilir.

Oğlak Burcu: Pazar günü, toplum içinde ve kalabalık ortamlarda  ego sürtüşmelerine dikkat edin. Fikir ayrılıkları karşısında hemen sinirlenmeyin, enerjinizi bir sürü işinizi tamamlamak için kullanın.

Kova Burcu: Beklenmedik yerlerden alacağınız yoğun enerjiyle, seyahatlerde ve sizi daha az tanıyan insanların yanında olumsuzluklar ve sürtüşmeler yaşamaya müsait olacaksınız. Enerjinizi iyi kontrol etmeye çalışın ve olumsuzlukları üzerinize çekmeyin.

Balık Burcu: Pazar günü, sosyal ortamlarda veya davetlerde, güç çekişmeleri ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Yaptığınız bir işte sorunlar ortaya çıkabilir. Etrafınıza karşı acımasız olmamaya çalışın.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR