HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Astroloji’de Başak burcu sinir ağı, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden bu organlarımızı fazla yıpratmamalı, ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız.
Genel anlamda ilişkilerimiz mesafeli olabilir, çok düşünüp az konuşma eğiliminde olabilir, özel işlerimiz üzerine eğilebiliriz. Yine iş buluşmaları, toplantılar, yanımızda çalışanların planlarını yapmak için uygun zamanlar olacak. İşlerimizi yaparken eleştiri mekanizması devrede olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; duyarlı, huzursuz, güvenilir, enerji dolu, sosyal ve insanların dikkatini üzerinize çeken bir insansınız. Organizasyon, muhasebe, insanları yönlendiren işlerde başarılı olursunuz. Güçlü dostlarınız size gereken desteği verecekler. Aşırı alıngan ve duyarlı yapınızı dengelemezseniz özel hayatınızda zorlanırsınız. Bu sene, önemli sorumluluklar alırken kendinizi yeniden doğmuş hissedebilirsiniz.

Koç Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz çalışma duygusuyla, iş ortamlarınızda tamamlamanız gereken işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Maddi konularda zorlanmalarınız varsa biraz daha sabretmelisiniz.

Boğa Burcu: Bugün, eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa, ona göre planlar yapmalısınız. Maddi konularda kafanız çözüme yönelik hareket edecek. Uzaktan alacağınız haberler sizi mutlu edebilir.

İkizler Burcu: Bugün, evinizin düzenine yönelik çalışmalarınız gündeme gelebilir. Dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak önemliyken, başkaları için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İnsanlardan onay almak bu dönem sizin için çok önemli.

Yengeç Burcu: Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız yalnız başkaları için yapmanız gerekenler öne çıkabilir. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz gün içinde iyi akacak. Ortaklaşa işlerinizde şanslısınız.

Aslan Burcu: Bugün, sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara değişken yaklaşacaksınız. İş alanlarınızdaki görüşmelerinizi kalıcı platforma taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve çocuğunuzla bazı konuşmalar yapacaksınız.

Başak Burcu: Bugün yerinizde duramayacağınız bir gün olabilir. Duygusal iletişiminizde birkaç gündür yaşadığınız bir takım zorluklar geride kalmaya başlayacak. Aile hayatınızda oturtmanız gereken konulara odaklanın.

Terazi Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz üşengeçlik ve ağırlık, söz verdiğiniz insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Bir kere kendinizi harekete geçirdikten sonra rahatlayacaksınız. Düşüncelerinizde karamsarlıktan uzak durun.

Akrep Burcu: Bugün, sosyal çevrenizden insanlarla görüşme arzunuz yüksek yüksek olacak. Bazı anlaşmazlıklara arkadaşlarınızla açık olun. Aile hayatınızda üstlendiğiniz fedakarlıkları bugün bilinçli ve organize bir şekilde halledeceksiniz.

Yay Burcu: Yerinizde duramayan yapınızla sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İş konularına eğilecek, iletişime dayalı işlerinizde, istediğiniz desteği alacaksınız. İş ve özel yaşam arasında gitgelleriniz sizi sinirli kılabilir.

Oğlak Burcu: Bugün, yabancı ortamlar ve yerlerde bulunma isteğiniz fazla olabilir. Eğer uğraşacağınız bir işiniz yoksa, kısa seyahatler, yeni yerler görme arzunuz yüksek olacak. İş alanlarınızda güzel ve kalıcı adımlar atılabilir.

Kova Burcu: Bugün, sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Eğer canınız hiçbir şey yapmak istemiyorsa, yapmayın.  Etrafınızda olup biten herşeyle ilgili olacak, Kariyeriniz için kalıcı ilişkiler içine gireceksiniz.

Balık Burcu: Bugün, özel yaşantınız  ve ikili ilişkileriniz gereken özeni göstermelisiniz. İşlerinizde kararsızlıklarınızı insanlardan alacağınız tavsiyelerle yönlendirebilirsiniz. Geleceğinize yönelik konuşma ve görüşmeleriniz artarken seyahat planları devreye girebilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR