Haftaya önemli sorumluluklar üstlenerek giriş yapacağız. Hayata bakış açımız dar ve disiplinli olabilir. Önemli işlerimizde plan ve programlı ilerlemek önem kazanıyor. Aralık ayına düşünce bazında daha olumlu enerjilerle giriş yapıyoruz. Esnek ve farklı düşünce kalıpları, konuşmalar, görüşmeler devrede olabilir. Cuma günü tutamayacağımız sözler altına girmemeye çalışalım. Cumartesi günü venüs akrep burcuna geçecek ve ilişkilerimizde daha kıskanç ve tutucu olabiliriz. Pazar günü bir yandan kolay harekete geçeceğiz diğer yandan güçlü insanlarla sıkıntı ve sorunlar yaşamaya açık olacağız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; zeki, değişken, ne yapacağı belli olmayan, mutlu bir insansınız. Çok güçlü donanımlara sahip olduğunuz halde, değişkenliğinizle çok çabuk yön değiştiriyor ve iş hayatınızda zorlanıyorsunuz. Size yardım eden gizli insanlar sayesinde yapacaklarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu sene, iş yükünüz giderek artacak, önemli sorumluluklara açık olun.
Koç Burcu: Seyahat, eğitim ve medya sorumluluklarınız artmaya başlayacak. Daha az tanıdığınız insanlarla daha çok vakit geçirebilir ve onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Uzakta bulunan akraba ve tanıdığınız insanların sorunları ve olayları da gündeminizde yer edebilir.
Boğa Burcu: Parasal konular mercek altına alınacak. Bu bir vergi meselesi olabilir, bir kredi borcu, banka ödemesi, miras konuları, nafaka işlemleri gibi sorumluluklar hayatınızda yer edebilir. Aile büyüklerinizin hayatında önemli bir ameliyat oluşabilir.
İkizler Burcu: İlişki sorumluluklarınız daha da artabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın hayatındaki değişim ve olaylar sizi de ilgilendirecek ve siz kendinizi bu konulardan mesul tutarak olaylara daha bir ciddiyetle yaklaşabilirsiniz.
Yengeç Burcu: İş ve sağlık sorumluluklarınız giderek hızlanıyor ve artıyor. Yakın çevrenizin sağlık konularıyla daha fazla uğraşabilir, kendi sağlığınıza dikkat ederek önemli kararlar alabilirsiniz. Tamamlanması gereken çok işiniz olabilir.
Aslan Burcu: Hayata daha ciddi ve önemli gözüyle bakacaksınız. Her tür yaratıcı işinizde, çocuğunuzla ilişkinizde ve aşk hayatınızda önemli konularda sorumluluklarınız artacak. Borsada yatırım yapanlar için zorlanacakları bir hafta olabilir.
Başak Burcu: Ailevi sorumluluklarınız giderek artıyor, davranışlarınızla ilgili yeni düzenlemeler gerekiyor. Kendi sağlığınıza ve aile büyüklerinizin sağlığına bu hafta dikkat etmeli ve ailevi sorumluluklarınızdan kaçmamaya özen göstermelisiniz.
Terazi Burcu: Yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve yükleri bu hafta giderek artabilir. Kendinizi bir fanusun içinde yalnız hissedebilirsiniz. İletişim içinde olacağınız herkese karşı sorumlu ve ciddi yaklaşmayı tercih edeceksiniz. Size yol gösteren bir insanın sağlık sorunları sizi sıkabilir.
Akrep Burcu: Parasal sorumluluklarınız hız kesmeden artmaya başlıyor. Hayata daha planlı ve ciddi gözlerle bakacaksınız. Yine iş hayatınızda bazı para sorunları, sıkışmaları oluşabilir. Aile büyüklerinizden birinin parasal sorumluluğu artacak.
Yay Burcu: Hayatınıza çeki düzen verme isteğiniz yoğun olacak. Üzerinize almanız gerekenden daha fazla sorumluluk almamaya çalışın. Kendinizi çok yormayın. Uzakta buluna akrabalarınızın hayatında da önemli sıkışmalar oluşabilir.
Oğlak Burcu: Başka insanların sorumlulukları, hastane gibi veya kapalı yerlerde bulunmak zorunluluğuyla hareket edebilirsiniz. Gelişen olayları kontrol etmeye çalışmamalısınız. Yine ortak ödemelerde bu hafta yapmanız gerekenler devrede olacak..
Kova Burcu: Grupsal işlerinizin enerjisi ve yoğunlukları artıyor. Geleceğiniz adına sizi sıkan önemli konuşmalar ve görüşmeler olabilir. Özel hayatınıza etki eden bir insanın yaşamında da bazı zorlanmalar oluşabilir. Partnerinizin iş yükü artabilir.
Balık Burcu: İş sorumluluklarınız ve yükünüz giderek artacak. Daha fazla işin omuzlarınıza yüklendiğini hissedeceksiniz. İş ve sağlık konularına bu hafta dikkat etmeli, sorumluluklarınızdan kaçmamalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR