HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün itibarıyla enerjimizi ve mücadele alanımızı ilişkilerimize veya ortaklı işlerimize kaydırıyoruz. Bir yandan bu konularda harekete geçmek isteyebilir, diğer yandan bu alanlarda çeşitli sıkıntılar ve sürtüşmeler yaşayabiliriz. Başkalarından onay almak, tembellik yapmak, harekete geçmekten ziyade daha çok düşünce bazında kalmak mars’ın terazi burcundaki sıkıntılı yönlerinden. Her işe karışmamaya, olaylar arasında denge sağlamaya çalışacağım diyerekten her konuyu kendi istediğimiz yöne çekmemeye özen gösterelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; duyarlı, iyi yürekli, duygusal, melankolik ve iş hayatında başarılı bir insansınız. Sağlığınıza gereken önemi vermiyorsunuz. Hatalarınızdan ders almayı başarırsanız hayat size karşı cömert davranacak. Deniz kenarlarını ve deniz seyahatlerini seviyorsunuz. Bu sene, hayatınızda önemli yenilikler oluşacak.

Koç Burcu: Enerjinizi ve mücadele alanınızı ilişkilerinize veya ortaklı işlerinize kaydırmaya başlıyorsunuz. Bu konularda harekete geçmek isteyebilir, bir yandan da bu alanlarda çeşitli sıkıntı ve sürtüşmeler yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Boğa Burcu: İş hayatınız, günlük işleriniz ve sağlığınız önem kazanmaya başlıyor. Mücadele isteğiniz yüksek olacağından beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla zaman zaman ufak tefek sürtüşmelere hazır olmalısınız. Sağlığınızı çok zorlamamanız gereken bir dönem.

İkizler Burcu: Mücadelenizi aşk hayatınızda, çocuk konularında, sanatsal işlerde veya risk içeren alanlarda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Sevdiğiniz insanla, çocuğunuzla aranızda sürtüşmeler olsa bile, risk almaktan mutluluk duyacaksınız.

Yengeç Burcu: Aileniz ve eviniz için yapılacaklar ve bu konularda harekete geçme isteğiniz artıyor. Yine tembellik, uyuşukluk ve kararsızlık öne çıkabilir ve sizi rahat harekete geçmekten alıkoyabilir. Evinizin güvenliğiniz bu süreçte ihmal etmeyin.

Aslan Burcu: Enerjinizi daha çok yakın çevrenizdeki insanlara veya konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Akraba veya kardeşleriniz için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yine iletişim, satış, reklam, bilgisayar alanlarındaki işlerinize enerjinizi harcamak önem kazanabilir.

Başak Burcu: Bugün itibarıyla parasal alanda enerjinizi ortaya koyacağınız, girişimlerinizin sonuçlarını alacağınızın bir sürece giriyorsunuz. Maddi konularda mücadeleleriniz artacak, kararsızlıklarınız bazı noktalarda sizi zorlayabilir. Güzel olan herşeye harcamalarınız artabilir.

Terazi Burcu: Kişisel adımlarınız ve girişimleriniz adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Zaman zaman kararsızlıklar ve tembellikler ortaya çıksa bile daha istikrarlı ve kararlı olmaya çalışmalısınız. Ufak tefek sürtüşmelere, kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olun.

Akrep Burcu:  İş hayatınızda ve hayat girişimlerinizde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Bu dönemde arkanızdan çevrilen işlere karşı dikkatli olun ve önemli adımlar konusunda çok acele etmeyin. Yine bel, basen, kalça, böbreklerinize bu süreçte dikkat edin.

Yay Burcu: Enerjinizi sosyal ortamlarda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Grupsal işlerden fayda sağlayabilir, insanlara ve arkadaşlarınıza liderlik yapabilirsiniz. Kararsızlıklarınız ve üşengeçlik sizi zorlayabilir. Ufak tefek anlaşmazlıklara ve sürtüşmelere dikkat edin.

Oğlak Burcu:  Enerjinizi ve mücadelenizi iş ve kariyer konularına kaydırmaya başlıyorsunuz. İşinizde kendinizi göstermek isteyecek, girişimlerinizi hızlandıracaksınız. Bu süreçte iş bağlantılarınızı diplomasi ve ilişkiler yönüyle halletmek öne çıkabilir.

Kova Burcu: Artık enerjinizi medya, eğitim, yabancılarla yapılacak işler veya seyahat alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Bu alanlarda bir partnerle ilerlemek, başkalarından onay ve yardım almak önem kazanabilir. Harekete geçmekte zaman zaman sıkıntılarınız olabilir.

Balık Burcu: Bugünden sonra daha fazla ortaklaşa para alanlarınıza enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Bu alanlarda mücadeleleriniz artacak. Sevdiğiniz insanla para meselelerinizi bu tarihten sonra özen göstermelisiniz. Bir kredi, borç, vergi konusu varsa ayrıntılarını iyi takip edin, riskten kaçının.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR