HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün akşam saat 19:47 de Akrep burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayla birlikte ortaklaşa parasal konularda, banka, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras, sigorta alanlarında, derine inmemiz gereken işlerimizde, tutkulu birlikteliklerde önemli karar ve başlangıçlarımızı devreye sokabiliriz. Bu yeniay zamanı  Güneş’in Jüpiter’den alacağı olumlu açılarla, yeniayı hangi evimizde yaşıyorsak o konularda çok büyük fırsat ve şanslarla karşılaşabiliriz. Yeniay zamanı dolunay a kadar olan dönemi yansıtacağı için 23 kasım a kadar girişimlerimizi başlatmak için uygun bir zaman olacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; enerjik, aktif, planlı, kararlı ve yılmayan bir insansınız. Hayatta karşılaştığınız engeller sizi yıldıracağına daha fazla kamçılıyor. Erken yaşta para kazanmaya başlayacak, maddi özgürlüğünüzü kolay elde edeceksiniz. Önemli dostlarınız size önemli kapıları aralayacak. Bu sene yeni başlangıçlarınızı devreye sokacaksınız.

Koç Burcu: Yeniayla birlikte parasal konulardaki uygulamalarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Banka düzenlemeleri, vergi ödemeleri, sigorta veya prim konularında yeni uygulamalara girişmek, kredi almak adına uygun bir dönem olacak.

Boğa Burcu: Bu yeniay aşk hayatınızda size şansı ve mutluluğu vaade diyor. İkili ilişkilerinizdeki yeni kararlarınızı ve uygulamalarınızı bu yeniay gerçekleştirmeye çalışın. Sanatsal işlerinizde de yeni adımlar, teklifler ve başlangıçlar oluşabilir.

İkizler Burcu: Bu yeniay iş hizmet konularınızdaki her tür yeni başlangıç için sizi destekliyor. Yine ailenizden göreceğiniz destekle yapmanız gereken her tür iş için pire gibi olacak. Yeniliklerden mutluluk duyacaksınız.

Yengeç Burcu: Bu yeniayla birlikte aşk hayatınızda ve çocuk konularında, yine yaratıcılık ve sanat alanlarınızda yeni başlangıç ve kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Artık daha çok aşk hayatınız hakkında konuşacaksınız. Çocuğunuzla olan ilişkiniz bu süreçte sizi çok mutlu edecek.  

Aslan Burcu: Yeniay ev ve aile alanlarınızda yeni başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu yeniay oldukça keyifli enerjilerle dolu olacağı için ailenize para yardımında bulunabilir, onlardan para yardımı görebilirsiniz. Bu tarih sonrasında bir ev alımı gündeme gelebilir.

Başak Burcu: Satış, reklam, pazarlama, teknoloji, bilişim sektörlerinde bir işiniz varsa bu yeniay sonrası iş planlarınızı ve kararlarınızı oluşturun ve uygulamaya geçin. Yazım işleriniz hızlanabilir. Yine yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizi de devreye sokabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bu yeniay para işlerinizdeki kararlarınız için harika bir yeniay, bir yandan da beklenmedik yerlerden göreceğiniz iyilik ve güzelliklerle parasal olarak gelirlerinizi arttıracağınız bir dönem içinde olacaksınız. Tüm anlaşmalarınızı bu zamanda yapmaya çalışın.

Akrep Burcu: Yeni işler, başlangıçlar önemli insanların size sunacağı fırsatlarla karşınıza gelecek. Bu yeniay sizi ve 1 yıllık kararlarınızı destekliyor olacak. Çevrenizdeki insanların yardımlarıyla birçok işin üstesinden gelecek ve özel tekliflerle karşılaşacaksınız.

Yay Burcu: Bu yeniayda diğer burçların aksine önemli kararlardan kaçının ama geri plandan yürütülen her tür işinizde şans sizden yana olacak. Bir yandan da geride durmak, olayları gözlemlemek çok işinize yarayabilir. Etrafta olmasanız bile şans ve fırsatlar sizden yana.

Oğlak Burcu: İşlerinizin karşılığını büyük mükafatlarla alabilir, yeni tanıştığınız insanlarla girişeceğiniz işlerden büyük başarılar elde edebilirsiniz. Kararlarınızı bu tarihten sonra es geçmeden muhakkak hayata geçirin.

Kova Burcu: Yeni ay kariyerinizdeki çok güzel bir döneme işaret ediyor. Bu dönemde kariyerinizdeki her tür başlangıç ve kararlarınızı uygulamalısınız. Çünkü bir yandan Jüpiter’den alacağınız güzel enerjilerle parasal kazançlarınız size çok güzel yollar açacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Balık Burcu: Yeniay seyahat, eğitim, ticaret, medya ve yabancılarla yapılacak işlerinizdeki başlangıçlarınızı uygulayabilirsiniz. Yeni adımlar ve kararlar, ortaklı işlerinizde sizi fazlasıyla destekleyecek. Yurtdışında yaşamak, başka bir ülkeye ya da yere taşınmak için de güzel etkilere sahip olacaksınız.BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR