HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay terazi burcundayken ikili ilişkilerimiz ve özel hayatımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü güçlü ve etkili insanlardan fikirlerimiz için destek görebiliriz. Çarşamba günü akşam saatlerinde akrep bucunda bir yeniay oluşacak. Başlangıçlarımız ve kararlarımız için bu yeniayı bekleyelim.Perşembe günü mars terazi burcuna geçecek. İlişkilerimiz önem kazanıyor. Cuma günü ise oldukça keyifli ve şanslı birgün bizleri bekliyor.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; cesur, atılgan, sosyal, güçlü, iradeli bir insansınız. Bir şey olmadığı zaman çok çabuk sinirlenebiliyorsunuz. Ticaret alanında şansınız çok yüksek. İş hayatınızda çok rahat başarıya ulaşacaksınız. Yalnız sabırsız ve huzursuz tavırlarınızı biraz düzeltmeniz gerekecek. Bu sene, hazırlıklarınızı iyi yapmalısınız.

Koç Burcu: Bugün özel hayatınızla ilgili konulara zaman ayıracaksınız Sevdiğiniz insanla gün içinde bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Duygusal olarak çabuk sıkılacaksınız. Yeni yerler sizi heyecanlandırıyor.

Boğa Burcu: Gün içinde yapacaklarınız ve günlük rutin işleriniz  size soluk aldırmayabilir. Yoğun bir gün peşinizi bırakmayabilir. İş yaptığınız insanlarla bugün duygusal olarak anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğinize biraz vakit ayırın.

İkizler Burcu: Aşk hayatınızda veya çocuk alanlarınızda vaktinizi ayırmak zorunda olduğunuz işleriniz var. Uyumlu yapınızla özel hayatınızda dengeli bir gün yaşamak sizi çok fazla yormayacak. Sosyal ortamlarınızda kolay sinirlenmelere açıksınız.

Yengeç Burcu: İş alanlarınıza dair önemli işleriniz konusunda aile büyüklerinizden destek veya tavsiyeler alabilirsiniz. Bu haftabaşı aile mevzuları veya işlerinizi evden halletmek öne çıkabilir. Bazı işlerinizde sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olacak.

Aslan Burcu: Bugün moraliniz ve rahatınız oldukça yerinde olduğu için iletişim gücünüz oldukça yüksek. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Bir yandan da sıkılganlıklarınızla keyifli zamanlarınızı bozmamaya çalışın.

Başak Burcu: Yuvanızla ilgili düşündüğünüz maddi konulara eğilmenizde fayda var. Kazançlarınıza ve sahip olduklarınıza dair düşündüğünüz planlarınız varsa onları hayata geçirmeye çalışın. Bu haftabaşı maddi konularda bazı tepkilere açık olabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün kendi istek ve beklentileriniz ön planda olurken, özel hayatınıza gereken özeni göstermek istemeyeceksiniz. Sevdiğinizle birbirinize olan anlayışınız düşük olacak. Kendinizi dışarıya atabilirsiniz.

Akrep Burcu: Bu haftabaşı hayatın akışından uzak durup, canınız yalnız olmayı tercih edebilir. İş hayatınızdaki değişimler ve bu alandaki bazı zorlanmalar işinizi gözünüzde büyütebilir. Yakın çevre iletişiminizde de dikkatli olun.

Yay Burcu: Bu haftabaşı arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenize ayıracağınız vakit fazla olacak. Canınız eve tıkılmak istemeyebilir. Kendinizi dışarıya atacak programlara da ihtiyacınız var. Maddi konularda tartışmalara girmemelisiniz.

Oğlak Burcu: Enerjinizi dış çevrelere harcadığınızdan, kendinize ve özel hayatınıza ayıracağınız vakit azalmış durumda, biraz dinlenmeye çalışırsanız her şey daha güzel olabilir. Bu haftabaşı tüm haftanın işlerini iyi organize etmelisiniz.

Kova Burcu: Bugün daha çok dış ortamlar ve farklı yerler içinde bulunmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde kolay tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Gelecek planlarınız  artarken, çevrenizden alacağınız geridönüşümleri göz ardı etmeyin.

Balık Burcu: Aileniz ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalar gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde dengenizi sağlamalısınız çünkü maddi konularda tepki vermeye meyilli olacaksınız. Bu aralar önemli planlarınız var ve uygulamaya geçmek için biraz daha bekleyin.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR