HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün Ay Boğa Burcunda dolaşıyor; doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Gün boyunca önemli işlerle uğraşmak yerine dinlenmek, keyif yapmak ve kendi isteklerimizi yerine getirmek için uğraşabiliriz. Tembel hareket etmek, işleri ağırdan almak önem kazanabilir. Yemeye ve içmeye olan düşkünlüğümüze dikkat edelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, entelektüel, mutlu, şanslı bir insansınız. Gerçekçi düşünme tarzınız yüzünden çok şey kazanacak, ihtiyatlı davrandığınız için zorlukların önlemini alacaksınız. Dışarıda olmak size iyi geliyor. O yüzden aktiviteler ve spor tam size göre. Bu sene, ilişkilerinize önem vermeniz gerekebilir. Şanslısınız.

Koç Burcu: Bugün,  parasal konularınız devrede olacak. İş alanlarınızda kendinizi ve duygularınızı güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Özel hayatınızda karamsar etkilere kapılmayın ve sevdiğiniz insana daha sıcak davranın.

Boğa Burcu: Bugün, kendinizi daha rahat ve iyi hissedeceksiniz. Özel istekleriniz devrede olacak. Güçlü ilişkilerinizle, sevdiğiniz kişiden alacağınız destekler hayatınızı daha da anlamlandırabilir.

İkizler Burcu: Önemli işlerle uğraşmak yerine daha rahat ve keyfinizi yerine getirecek konu ve olaylara yönelmeniz yerinde olacak. Bilinçaltınız aktif olacak ve olayları gereğinden fazla gözünüzde büyütmeye müsait olacaksınız.

Yengeç Burcu: Bugün, sosyal ortamlarınız ve çevreniz devrede olacak. Katılacağınız bir davette veya organizasyonda, diğer insanlarla beraber hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. Bu aralar biraz daha sosyalleşmelisiniz.

Aslan Burcu: İş ve kariyer alanlarınız  gün boyunca daha fazla ön planda olabilir. Etkili iş gücünüzü ve bağlantılarınızı yapacaklarınıza aktarabilirsiniz. İş alanlarınızda özellikle yeni tanışacağınız insanları devreye sokmaya çalışın.

Başak Burcu: Bugün, dış ortamlarda, değişik yer ve insanların yanında kendinizi iyi hissedeceksiniz. Eğlenceli ve güçlü yanlarınızla insanları etkilemeniz kolay olacak. Bugün kendinize olan güveniniz tam olabilir.

Terazi Burcu: Bugün dolunayle ında etkisiyödemeler ve ortaklı para konularınız devrede olacak. Aile hayatınıza yapacağınız harcamalar ve yardımlar sizi mutlu edebilir. Hayatınızla ilgili önemli konuşmalar içindesiniz.

Akrep Burcu: Gün boyunca özel hayatınız veya ortaklı işlerinize önem vereceksiniz. Özel hayatınızda güçlü iletişiminizle, hem sevdiklerinizin, hem de sevdiğiniz insanın takdirini kazanacaksınız. Enerjinizi iyi kullanın.

Yay Burcu: Bugün tamamlamanız gereken günlük rutin işleriniz ve koşturmacalarınız devreye girebilir. Maddi konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Biraz kendi hayatınıza ve yapacaklarınıza odaklanın.

Oğlak Burcu: Bugün, aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi ve güçlü yönlerinizi, eğlenceli bir şekilde ortaya koyacaksınız. İş alanlarınızda karamsarlığı bir kenara bırakın, konuşmalarınız hızlanıyor.

Kova Burcu: Bugün eviniz ve aileniz için hareket edebilirsiniz. Etkin düşüncelerinizi aile ortamlarınıza yansıtmak öne çıkabilir. Şansınız sizi bir çok konuda destekleyecek, gelecek planlarınızı konuşmak sizi mutlu edebilir.

Balık Burcu: Bugün,  ilişkilerinizde ve iletişimsel konularda güzel bağlantılar söz konusu olabilir. Parasal konularda destekleneceksiniz. Yakın çevre iletişiminiz devrede olacak. Gün içinde duygusal olarak iniş çıkışlarınız fazla olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR