HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün Ay Balık Burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Bugünlerde, duygularımız sempatik ve tutkulu bir biçimde ifade ederiz. Hassas, nazik ve  utangaç davranabiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimiz de duygular ön plandadır. Güvende olma isteğimiz artar. Sezgilerimiz ve yaratıcılığımız yüksek olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; güçlü, lider, girişimci ve çoşkulu bir insansınız. Kafanız çok iyi çalışıyor ve bunu erken yaşta kullanmayı öğrenirseniz iş dünyasında büyük başarılar kazanırsınız. Yüksek makamlarda gözünüz var. Ruhunuzun bir yarısı çoşkulu, duygusal ve hayalperest. Bu sene, ikili ilişkilerinizde ve ortak iş hayatınızda şansınız yüksek.

Koç Burcu: Bugün en ufak bir boşlukta, kendi kabuğunuza çekilmeyi tercih edeceksiniz. Daha önceden konuştuğunuz bir takım işler, sizin yaratıcılığınızla desteklenerek, hayatınızda daha da önem kazanmaya başlayacak.

Boğa Burcu: Bugün arkadaşlarınızla veya sosyal çevre alanlarınızda vaktinizi harcayabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla yapılacak ortak işlerinizde yardımseverliğiniz üzerinizde olacak.

İkizler Burcu: Özel hayatınızda planladığınız işler, sevdiğiniz insana olan sevginizi daha da arttıracak. İş alanlarınızda zaman zaman üzerinize çökecek olan dalgınlığınıza gün boyunca dikkat edin.

Yengeç Burcu: Yeni ortamlar ve insanlar keyfinizi arttırabilir ve gün içinde dolaşmayı ve yeni yerler keşfetmeyi isteyebilirsiniz. Sanata ve üretkenliğe dayalı işlerinizde yaratıcılığınız fazlasıyla devrede olacak.

Aslan Burcu: Sevdiğiniz insandan ve ailenizden beklentilerinizi dile getirmeye çalışın. Onlara yardım etmek ve parasal sorunlarını çözmek bugün her zamankinden kolay olacak. Onlardan da destek alabilirsiniz.

Başak Burcu: Sevdiğiniz kişiyle beraber program yapabilir, onun isteklerine göre planlariçinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizin sorunlarına bugün sevdiğiniz kişiyle beraber çözüm getirebilirsiniz.

Terazi Burcu: Biriken çok işiniz var ve verdiğiniz sözler adına bunları bir düzene oturtmanız gerekecek.Yakın çevrenize karşı ve iletişimsel konularda kafanız hızlı çalışıyor olacak.

Akrep Burcu: Aşk duygusu ve sevilmek arzusu sizin için önemli olacak. Bir yandan kafanızın  para konularında olması, diğer yandan eğlenme isteğiniz arasında gidip gelebilirsiniz.

Yay Burcu: Evinizde misafir ağırlamak veya misafir olacağınız ortamlar içinde bulunmak söz konusu olabilir. Ailenize karşı minettarlığınız yüksek olabilir. Onlar için yapacaklarınız sizi mutlu edecek.

Oğlak Burcu: Bugün yakın çevre ve akrabalarınızla bir arada olacak, iletişiminizi hızlı tutacaksınız. İletişime dayalı işlerinizde, arkadaşlarınıza birçok konuda yardım edebilirsiniz ve yardım alabilirsiniz.

Kova Burcu: Alışveriş gibi konularda açılmaya ve hesapsız hareket etmeye meyillisiniz. Hayat atılımlarınız için, sosyal çevrenizden ve çalışma alanlarınızda patronlarınızdan istediğiniz destek ve ilgiyi göreceksiniz.

Balık Burcu: Yoğun geçen iş hayatınızın ardından, kendiniz için bir şeyler yapmak, size iyi gelecek. İşiniz konusunda hala planlamalar yapmaya ve bir takım şeyleri gözden geçirmeye ihtiyacınız var ama bugünü sadece kendinize ayırın.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR