HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın öğlene kadar Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Hazımsızlık ve gaz sorunlarınızı gidermek için ısırgan otu çayı içebilirsiniz.  Genel anlamda ilişkilerimiz mesafeli olabilir, sessizlikle çok düşünüp az konuşma eğiliminde olabilir, özel işlerimiz üzerine eğilebiliriz. İşlerimizi tamamlamak önemli olacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çekici, sosyal, bencil, dikkafalı bir insansınız. Etkileyicisiniz. Bir ortama girdiğiniz çok çabuk dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Hayatınız boyunca bir doküman veya anlaşma imzalarken şartları iki kere kontrol etmelisiniz. Bu sene, ilişkilerinize dikkat edin.

Koç Burcu: Bugün üzerinizdeki etkilerle yapmanız gerekenler öne çıkabilir. Şartlar sizin elinizde olmadığında sabırsız yapınız devreye giriyor ve belirsizliklerden hoşlanmıyorsunuz. Biraz hayatın akışına kendinizi bırakmayı denemelisiniz.

Boğa Burcu: Bugün aşk hayatınızın detayları ön planda olurken, sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanmayacaksınız. Her ne kadar özel yaşantınız şu an hayatınızın merkezinde olsa da başka işlerle uğraşmak, size şans getirebilir.

İkizler Burcu: Bugün vaktinizin çoğunu ev hayatınıza harcamayı düşünürken, verdiğiniz sözler, yapılması gerekenler sizi yorabilir. Çalışma hayatınız yoğun olduğunda arada sırada kendinize ödül vermelisiniz. Kendinize vakit ayırın.

Yengeç Burcu: Bugün zihinsel konularda çok çabuk karar değiştirebilir ve çevrenizdekilere karşı tolerans göstermekte zorlanabilirsiniz. Ev hayatınız aktif olduğundan kabuğunuza çekileceğinize, sizi geliştirecek alanlarla zenginleşin.

Aslan Burcu: Bugün maddi konularda hiç olmayacak yerlerde gereğinden fazla rahat  davranabilir, lazım olan yerlerde tam tersi bir tutum içine girebilirsiniz. Güvenlik ihtiyacınız şu sıralar çok fazla ve herşeyi maddi yönden karşılaştırıyorsunuz.

Başak Burcu: Bugün hayata bakış açınızla, parasal konulara bakış açınız bir olmayabilir. Farklılıkların sizi besleyeceğini unutmamalısınız. Etrafınızda gelişen olaylara daha fazla ilgi göstermelisiniz. Biraz kendinizden uzaklaşmak iyi gelebilir.

Terazi Burcu: Bugün üşengeç tavırlarınızla, ayağınıza kadar gelen şanslarınızı  önemsemeyebilirsiniz. Bu aralar soyut ve ruhani konulara odaklı olmanız güzel ama sizi yorabilir. Bu yüzden gerçek hayattan kopmamaya çalışın.

Akrep Burcu: Bugün arkadaşlık ilişkilerinizde ve sosyal ortamlarınızda hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmeleriniz var ama siz özel hayatınızı herşeyin üzerinde tutmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün aile uğraşılarınızı bir kenara bırakarak kendi kişisel hırslarınızın peşinden gitmeyi tercih edebilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızdaki hızlı değişimler ve güzel gelişmelere kucak açmalısınız.

Oğlak Burcu: Bugün değişik ve farklı alanlar ve insanlar ilginizi daha fazla çekecek. Enerjinizin yoğun bir kısmını tanımadığınız insanlara yönlendirmeniz, evinizi ve ailenizi ihmal ettiğiniz anlamına gelmiyor. Önemli değişimlere kucak açın.

Kova Burcu: Bugün ketum ve duygularınızı saklayan yönlerinizle, iş ortamlarınızda durumları idare etmesini ve diplomasi yapmayı iyi becereceksiniz. Maddi konularda biraz dengeyi tutturmalı ve çok açılmamalısınız.

Balık Burcu: Bugün özel yaşantınızda duygusal yapınızı ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Olayları abartmak gün içinde etkili olacak.Ortak projeli girişeceğiniz işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Şansınız artıyor.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR