HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın öğlene kadar Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Hazımsızlık ve gaz sorunlarınızı gidermek için ısırgan otu çayı içebilirsiniz. Genel anlamda ilişkilerimiz mesafeli olabilir, sessizlikle çok düşünüp az konuşma eğiliminde olabilir, özel işlerimiz üzerine eğilebiliriz. İşlerimizi tamamlamak önemli olacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, özenli, hızlı düşünen, hayalgücü yüksek bir insansınız. Aynı anda bir çok işle uğraşmayı seviyor, bir işe başladıktan sonra hemen vazgeçiyorsunuz. Enerjinizi hayatınız boyunca doğru iş alanlarına kanaliz etmeli,gerçekten ne istediğinize karar vermelisiniz. Bu sene, gerek iş ve gerek özel hayatınızda dikkatli adımlar atmalısınız. Değişimlere hazır olun.

Koç Burcu: Gelecek sorumluluklarınızda, çevrenizle beraber hareket etmek, ağır işlerinizin altından kalkmak size bu dönem rahat bir nefes aldırabilir. Kişisel isteklerinizi ve beklentileriniziortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz.

Boğa Burcu: İş alanlarınızda parasal yönden iyi disipline olmanız gerekiyor. Patronlarınızın gözüne girmek için ağır çalışmalardan kaçınmayın.
Sizi  az tanıyan kişilerden daha fazla destek göreceksiniz.

İkizler Burcu: Ortaklaşa atılacak adımlarda, disiplinli ve sorumlu davranmayı başarırsanız, oldukça verimli ve güzel sonuçlar alacağınız bir gün olacak. Sosyal ortamlarda iletişiminizi canlı ve iyimser tuttabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde rahat hareket etmeniz, önemli iş olanakları sağlayabilir. Bu dönem kendinizi güçlü hissediyorsunuz, bu da daha fazla iş sorumluluğu olarak size geri dönebilir.

Aslan Burcu: Bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insan veya çocuğunuz için çalışmaktan, onlar için bir şeyler yapmaktan gocunmayabilirsiniz. Seyahat ve eğitim konularında yapılması gerekenleri halledeceksiniz.

Başak Burcu: Aile hayatınızda yapmanız gerekenleri sorumlu bir şekilde halledecek, bugün ağır ve sizi zorlayacak işlerinizi bir çırpıda halledeceksiniz. Ortaklaşa parasal konularda güzel gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu: Bugün, başkalarının kaynaklarından ve ortaklaşa işlerden yararlanmasını bileceksiniz. Yakın çevrenize karşı sorumluluklarınızı bilerek hareket edecek, aşk hayatınızda kalıcı adımlarla ilerleyeceksiniz.

Akrep Burcu: Kendinizden bahsetmeyi isteyecek, kararsız kaldığınız planlarınız konusunda çevrenizden yardım alacaksınız. Olaylar üstünüze üstünüze gelebilir ama iş hayatınızda alacağınız sorumluluklar kafanızı rahatlatabilir.

Yay Burcu: Ağır ve uzun soluklu ilerleyen hayat planlarınızda önemli sonuçlar elde edebilir, eğlenceli konularda, aşk hayatınızda duygusal sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönem.

Oğlak Burcu: Aile hayatınızda sadece kendi sıkıntılarınızdan bahsetmemeye çalışın. Maddi konularda limitlerinizi bilecek ve para konularındaki güvensizliklerinizi geride bırakacaksınız. Sorumluluklarınız artıyor.

Kova Burcu: Bir yandan gezmek dolaşmak isterken, diğer yandan yakın çevrenizdeki insanların hayatlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bugün geleceğinize yönelik devreye soktuğunuz işlerinizde, hayat sizi destekleyecek.

Balık Burcu: Kendinize ve işinize yaptığınız yatırımların karşılığını göreceğiniz bir dönem içindesiniz. Sorumluluk ve disiplinle yaklaştığınız her tür konuda uzun vadeli başarı sağlayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konulara para harcanabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR