HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bayramın son gününde Ay Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kafamız dağınık olabilir, kararsız etkilerle harekete geçebiliriz. Plan değiştirmek, uygulamaya geçeceğimiz konularda kararsız kalmak öne çıkabilir. Fedakarlıklarımız artacağından çevremizdeki insanlara yardım edeceğim diye kendi hayatımızı zorlaştırmamalıyız. Uzun yolculuklarda dalgınlıklara ve ufak tefek sorunlara dikkat edelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; aktif, eleştirel, akıllı, sempatik bir insansınız. Kanuni işlerde ve sözleşmeye dayalı olaylarda şartları birkaç kez gözden geçirmeniz yararınıza olacak. Şansınızı ve başarınızı katlamak için arkadaşlarınız ve çevrenizde biraz daha anlayışlı hareket etmelisiniz. Bu sene, özel hayatınızda biraz dikkatli adımlar atmalısınız. Uzun vadeli işlerinizde başarı sizin olacak.

Koç Burcu: Bugüne, biraz geri planda durmayı tercih ederek başlayabilirsiniz. Yaratıcılıkla ilgili bir işiniz varsa ilham perisi gün boyunca sizin yanınızda olacak. Bugün kafanızı dinleme isteğiniz işinize yarayacak. Kalabalık yerlerden uzak durun.

Boğa Burcu: Bugün sosyal çevrenizin ve ortamlarınızın göz bebeği olabilir, güne hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. Özel hayatınızda bu bir kaç gün yelkenleri suya indirmeniz gerekebilir. Her alanda mücadele edemezsiniz.

İkizler Burcu: Bugün paylaşımcı ve fedakar yanlarınız ön planda olacak. Normalde mantıklı olan yapınız, konu aileye  gelince daha farklı işleyebilir. Özel hayatınızda gerginliklere karşı dikkatli olun.

Yengeç Burcu: Bugün uzak çevrenize karşı anlayışlı ve kabullenici yönleriniz ön planda olacak. Seyahat, eğitim alanlarında dikkatli olmakta fayda var. Başkalarının yardımına koşarken bugün fazla abartmamaya çalışın.

Aslan Burcu: Bugün harcamalarınız konusunda fazla cömert ve dağınık bir yapı sergileyebilirsiniz. Özellikle ailenize ve sevdiklerinize karşı güzel jestler içinde olacaksınız. Uzak yolculuklarda tedbirli olmakta fayda var.

Başak Burcu: Bugün özel yaşantınızda oldukça müşfik, sevecen ve paylaşımcı olacaksınız. Sevdiğiniz insanla halletmeniz gereken işleriniz varsa, yola koyulabilir ve onun programına göre hareket edebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün, tamamlanması gereken son işler,halledilmesi gereken konular kafanızı doldurabilir. Özel hayatınızda stresli ve bir o kadar gergin durumlara karşı birkaç gün boyunca hazırlıklı olmalısınız.

Akrep Burcu: Bugün, yaratıcılık gerektiren alanlarınızla, aşk hayatınızla veya varsa çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Hayatınızı ilgilendiren kararlarda güçlü yönlerinizle hareket edeceksiniz. Harcamalarınızı abartmayın.

Yay Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınız sizin için önemli olacak. İşlerinizin çoğunu evinizden veya bulunduğunuz yerden halletmek isteyeceksiniz. Uzak yolculuklarda bir an önce evinizde olmak isteyebilirsiniz. Seyahatlerde dikkatli olun.

Oğlak Burcu: Bugün, hızlı ve biraz da net olmayan iletişim trafiğiyle güne başlayacaksınız. Aile hayatınızda anlayışlı yönlerinizle hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizde yapacağınız işlerde dalgınlık ve dağılma tehlikesine karşı uyanık olun. Yolculuklarda gözünüz açık olsun.

Kova Burcu: Bugüne, maddi konularda veya para konularında fedakarlıklarla başlayabilirsiniz. Her konuda cin gibisiniz ama konu paraya gelince yelkenleriniz çabuk suya iniyor.  Eğlenceye dayalı harcamalarınızı abartmamaya çalışın.

Balık Burcu: Bugün zamanınızın çoğunu kendi yapmak istediklerinize ayıracaksınız. Harcamalarınızı bugün ve haftabaşında iyi dengelemeli ve planlarınızı bu durumlara göre oluşturmalısınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR