Haftamıza ay yay burcundayken, eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işlerimiz devrede olarak başlıyoruz. İdealler ve fikirler önemli olabilir. Çarşamba günü güneş- satürn olumlu açısıyla otorite figürlerinden ve deneyimli insanlardan alacağımız destek, girişimlerimizi uzun soluklu kılabilir. İlişkilerimizde hayata esnek bakıyor olacağız. Yine aynı gün kimliğimizi ilişki ve ortaklı işlerimize kaydırmaya başlıyoruz. Cuma günü itibarıyla enerjimizi iş, hizmet ve sağlık alanlarında ortaya koymaya başlayacağız. Geçmiş konulara bağlı takıntılı düşüncelere dikkat etmeliyiz. Varolan sorunların köküne inmek isteyebiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; çevrenizdeki herkese yardım etmek istiyor, etrafınızdakileri sevindirmekten mutluluk duyuyorsunuz. Keyifli yanlarınızın yanısıra, bir de hayatınızın karanlık taraflarına odaklanan yönleriniz var, bu duygusal yapınızdan kaynaklanıyor. Bu sene, önemli bir seyahat hayata bakış açınızı değiştirebilir.
Koç Burcu: Maddi konularda ve hayatınızın bir çok alanında bugün desteğiniz tam olacak. Bugün sevdiğinizle tartışmak yerine, onunla anlaşmaya çalışın. İşinizde devreye sokacağınız hayalgücünüzü kullanmalısınız.
Boğa Burcu: Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlarda ortaklaşa hareket etmek isteyeceksiniz. Önemli kararlarınızı öğleden önce almayın, görüşmelerinizi öğleden sonra yapmaya çalışın.
İkizler Burcu: Sabah saatlerinde ortaklaşa hareket etmek, ortaklaşa paylaşım içinde bulunma isteğiniz öğleden sonra yerini özgürlük hissine bırakabilir. İş kollarınızda gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.
Yengeç Burcu: İş konularınızı rahat hallederek, öğleden sonraysa ortaklı işlerinize ilginizi kaydırarak hareket edeceksiniz. Bugün karşı tarafın düşüncelerine önem vereceksiniz. Duygusal paylaşımlarınıza odaklanın.
Aslan Burcu: Aşk hayatınız ve çocuk alanlarınızla ilgili önemli kararlarınızı ve uygulamalarınızı öğleden önce yapmalısınız. Öğleden sonra tamamlamanız gereken günlük işlerinizde hırslı yapınız ön plana geçecek.
Başak Burcu: Bir kaç gündür üzerinizde hissettiğiniz gerginlikler, bugün geleceğinize duyduğunuz güvenle birleşecek. Evinize, çocuğunuza, aşk ve eğlence hayatınıza gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz.
Terazi Burcu: Aile hayatınızda güçlü insanlardan alacağınız destekle, işinizdeki bazı olayları gözden geçirmeniz gerekecek. Maddi konularda da iyi bir yönlendirilmeye ihtiyacınız var. Enerjinizi iyi kullanmalısınız.
Akrep Burcu: İletişimi hızlı, aktif bir gün geçirebilirsiniz. Para konularında öğleden sonraya kadar önemli kararlardan kaçının. Tek başınıza hareket etmek yerine sevdiklerinizden destek ve yardım almaktan çekinmeyin.
Yay Burcu: Maddi konularda önemli insanlarla yapılacak görüşmeler öğleden sonra devrede olabilir. İş ve kişisel keyif arasında gidip gelebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda, sevdiğiniz insanlarla aynı fikirleri paylaşmak kolay görünmüyor.
Oğlak Burcu: Sabah saatlerindeki isteksizlik, öğleden sonra yerini daha etkili bir enerjiye bırakacak. Konuştuklarınızla, yaptıklarınızın bugün örtüşmesine özen gösterin. Herhangi bir olayı saklamaya çalışın.
Kova Burcu: Kendinizi aktif hissederek başlayacağınız gününüz, öğleden sonra yerini daha sakin ortamlara bırakabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız planlarda aksamalara dikkat. Herkesin sizinle aynı noktadan bakmasını beklemeyin.
Balık Burcu: Gireceğiniz ortamlardan, ekstra fayda ve yarar sağlayacağınız bir gün içindesiniz. Öğleden sonraya kadar iş alanlarınızda önemli kararlardan uzak durun. Maddi konularda biraz hesaplı davranmalı ve olayları derinlemesine incelemelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR