HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün sabah erken saatlerde güçlü duygular altında olabiliriz. Öğlene doğru hava yumuşayacak ve sevdiklerimizle bir arada olmak ya da daha keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteyebiliriz. Akşama kadar bu tatlı etki devrede olurken, akşam saatlerinde duygusal değişimler artabilir. Anlık tepkilere, duygusal başkaldırışlara akşam ve gece saatlerinde dikkat edelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; entelektüel, bilimsel, popüler, özgür bir insansınız. İstediklerinizi rahatlıkla elde edebilirsiniz. Konuşma ve anlaşma yeteneğiniz çok fazla ve bu alanda iş yaparsanız başarılı olursunuz. Çekiciliğinizle karşı taraf üzerinde etkiniz çok yüksek. Bu sene, oldukça huzurlu ve yenilikçi bir yıl olabilir.

Koç Burcu: Bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insanın duygu değişimleri fazla olabilir. Size vereceği ani tepkiler moralinizi hemen bozmamalı. Özel konulardaki sorunlarınızdan bahsederken, olayların iki yönünü de ihmal etmeyin.

Boğa Burcu: Bugün yapılması gereken rutin işlerinizi hallederek gününüzü değerlendirebilirsiniz. Kendinizi bir çok konuda yalnız hissetmeniz mümkün. İş alanlarınızdaki konuşmalarınızda anlık tepkilere dikkat edin.

İkizler Burcu: Aşk, eğlence hayatınız veya çocuğunuzla ilgili konular devrede olacak. İşin içinde sevdikleriniz olduğunda hemen harekete geçmeyi seviyorsunuz. Gün içinde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz.Sosyal ortamlarda dengesizliklere dikkat.

Yengeç Burcu: Bugün aile ve ev hayatınızın ayrıntıları ön planda olacak. İş alanlarınızdaki değişimler, duygusal olarak sizi ve tepkilerinizi de etkiliyor. Bu alanda zaman zaman zorlanmalarınız olsa bile, beklenmedik yardımlarınız var.

Aslan Burcu: Bugün iletişime yönelik konularda ve yakın çevre alanlarınızda vaktinizi harcayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi sevdiğini ve önem verdiğini bilmek sizi mutlu edecek. Zihinsel konulardaysa ani duygu değişimleri yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün maddi konular daha fazla mercek altında olabilir. Kendinize ve dış görüntünüze önem verdiğiniz bu dönem harcamalarınızı iyice gözden geçirerek adımlar atmaya çalışın.Yakın çevrenize destek olacaksınız.

Terazi Burcu: Bugün fiziksel olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özellikle sosyal çevrenizden alacağınız haberlerle keyfiniz yerine gelebilir. Özel hayatınızdaki değişimlere ani tepkilerden kaçının zira kendinize olan düşkünlüğünüz fazla olabilir.

Akrep Burcu: Bugün başkalarına yardım etmek konusunda çalışmalarınız artabilir. Maneviyatınız güçlü olduğundan, sizden farklı yaşayan insanlara yardım etme isteğiniz, yalnızlığınızı ve isteksizliğinizi yenmede faydalı olabilir.

Yay Burcu: Bugün sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde keyfiniz yerinde olacak. Kendi hayatınızdaki sorunların çözümlerini bulmak niyetindesiniz. Aklınıza ilginç fikirler gelebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara dikkat.

Oğlak Burcu: Bugün göz önünde olacağınız yerler ve ortamlarda bulunmak hoşunuza gidecek. İş hayatınız için tamamlanması gerekenlerin peşine düşebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizin diğer insanlara ilham verdiğini unutmayın.

Kova Burcu: Bugün farklı ve yabancı ortamlarda veya seyahatlerde bulunmak öne çıkabilir. İşlerinizi tamamlamadan rahat edemeyeceksiniz. Aşk hayatınızda güzel destekler alıyorsunuz ve bugün sevdiğiniz insanla keyfinize diyecek olmayacak.

Balık Burcu: Kendinizin dışında başka insanları düşünerek hareket etmeniz ve buna göre davranmanız gün içinde etkili olacak. Ortaklaşa para mevzularınızda gün içinde öne çıkabilir. Para konuları hariç diğer alanlarınızda olumlu  düşünce yapınız ön planda olacak.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR