HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün, düşüncelerimizde ve fikirlerimizde bize söylenenden daha farklı anlamlar arayabilir, diğer fikirlere karşı anlayışsız yapımızla hareket edebiliriz. Derine inmek, olayların kökünü bulmak, gerçekleri ortaya çıkarmak için uğraşabiliriz. Aynı zamanda bir fikre takılıp kalmak, obsesif etkilere sebep olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; kültürlü, zeki, mükemmelliyetçi, sorumluluk sahibi bir insansınız. Mükemmelliyetçi yapınızla ve parlak zekanızla iş dünyasında kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Hayatı fazlasıyla ciddiye alıyorsunuz, çevreniz ve arkadaşlarınız sayesinde, olumsuz yönlerinizden kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Bu sene, bazı fikirlerinizi iyi koordine etmelisiniz.

Koç Burcu: Özel hayatınızda her işin altında bir buzağı aramayın ve şüphelerinizle karşı tarafı boğmamaya çalışın. Ortaklı işlerinizde de kolay kolay ikna olmayacak, size söylenilenlerin altında farklı anlamlar ve gerçekler arayacaksınız.

Boğa Burcu: Bugün, iş hayatınızda bazı konuşmalarınızda kolay ikna olamayacaksınız. Özellikle yabancılarla yapılacak işlerinizde fikirlerinizi ortaya koyarken zorlanabilirsiniz.

İkizler Burcu: Aşk hayatınızdaki konuşmalarınızda şüpheleriniz devreye girebilir. Aşk hayatınızda herşeyi sorgulamaya meraklı olacaksınız. Tutkularınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

Yengeç Burcu: Bugün aile paylaşımlarınızda ve özel hayatınızda bazı fikirleriniz kolay kabul görmeyebilir veya siz konu ve olaylara şüpheli ve biraz da didikleyici bir tarzda yaklaşabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün iletişime dayalı fikirlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Konuşmalarınızda ve görüşmelerinizde kolay ikna olmayabilir, şüpheli yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

Başak Burcu: Maddi konularda bazı fikir ayrılıkları oluşabilir. Özellikle bugün riskli işlerden kaçınmalı ve harcamalarınızın arkasındaki ana nedenleri araştırmaktan geri durmamalısınız.

Terazi Burcu: aile hayatınızda bazı konuşmalarınızda sıkıntılar ve gerilimler oluşabilir. Olayların derinine inmek ve biraz da kuşkucu bir tavırla yaklaşmak aile ilişkilerinizi zorlayabilir.

Akrep Burcu: Bugün takıntılı iletişiminiz devrede. Kafanıza takılan bazı konularda oldukça obsesif ve şüpheci davranabilirsiniz. Bu da yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı sıkıntılara sebep olabilir.

Yay Burcu: Sosyal ortamlarınızda maddi konularda kolay tatmin olmayacaksınız. Olyların ardındaki sebepleri araştırabilir ve sonuca ulaşmak için anlamsız bir istek duyabilirsiniz. Bazı işlerinizde bu tavır yüzünden sıkıntılar oluşabilir.

Oğlak Burcu:  Bugün iş hayatınızdaki görüşme ve konuşmalarınızda takıntılardan uzak durun. Bazı konuşmaların derinine inmek isteyebilir ve alacağınız sonuçlardan kolay tatmin olmayabilirsiniz.

Kova Burcu: Dış ortamlarda, eğitim veya seyahat konularında bazı fikirler ve düşünceler kafanıza takılabilir. Şüpheci ve derine giden yanlarınızla derin araştırmalar yapmak ve ince eleyip sık dokumak isteyeceksiniz.

Balık Burcu: Sosyal ortamlarınızda güçlü arkadaşlarınızla parasal konularda bazı sürtüşmelere ve sorunlara açık olacaksınız. Kolay ikna olmayacak ve olayların ardındaki nedenleri bulmak için şüpheci yapınızı devreye sokacaksınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR