HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Pazar mars aslan burcuna geçecek. Enerjimizde aceleci, hükmedici ve biraz da ateşli olabiliriz. Türkiye haritası üstünden gidersek ülkemizde parasal konular öne çıkmaya başlayacak.Vergilerin artması, harcamaların yükselmesi, para kazanma isteğimizi tetikleyecek. Ordu ve savunmaya ayrılan bütçe artabilir. Spekülatif işler önem kazanacak. Yaklaşık 1.5 ay boyunca altında ve dövizde artış görülebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; amaçlarınızı iyi belirlediğiniz takdirde büyük başarılar kazanmanız mümkün çünkü içsel olarak bu donanıma sahipsiniz. Akrabalarınız, özellikle yaşlı akrabalar, sosyal ilişkiler ve ortamlarınızdan hep fayda göreceksiniz. Eğlence hayatı tam size göre ve bu alanda bir iş kovalayabilirsiniz. Bu sene, iletişimsel konularda oldukça şanslısınız. Hayat size fırsatlar sunacak.

Koç Burcu: Bugün ve sonrasında artık enerjinizi iş hayatınıza kaydırmaya başlayacaksınız. İş ve hizmet alanlarınızda eleştirel ve titiz yaklaşımlarınız, iş yaptığınız, insanları zaman zaman zorlayabilir.

Boğa Burcu: Enerjinizi aşk ve eğlence alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Hobileriniz, sizi hareketlendirecek faaliyetler önem kazanmaya başlıyor olacak. Eğer çocuğunuz varsa aşırı eleştirel davranışlar içerisinde olmayın.

İkizler Burcu: Bugün ve sonrası artık enerjinizi ev ve aile konularınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Belki de uzun zamandır evinizi ihmal ettiniz ve artık evinizde yapılacaklara odaklanmalısınız.

Yengeç Burcu: Enerjinizi yakın çevre alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde aşırı eleştirel ve duygusuz yanlarınız bazen tartışmalar yaratabilir.

Aslan Burcu: Bugün ve sonrası artık enerjinizi parasal konulara harcamaya başlıyorsunuz. Para kazanmak için harekete geçebilir, bu alanlarda mücadele edebilir veya kazandığınız paraları harcamaktan keyif alabilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün itibarıyla  artık enerjinizi kendi kişisel alanlarınıza kaydıracaksınız. Enerjinizde yükselişler görülmeye başlayacak. Girişimleriniz ve planlarınızı ortaya koymak için isteğiniz artacak.

Terazi Burcu: Bugün itibarıyla enerjinizde düşüşler görülebilir. Kendinizi zorlayıcı hareket ve tavırlardan uzak durun. Sağlığınıza çok dikkat edin. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma etkiniz yüksek olabilir.

Akrep Burcu: Artık enerjinizi  sosyal çevrenize ve arkadaş ortamlarınıza akıtmaya başlayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınız ve arkadaş ortamlarınız içinde yer almaya başlayabilirsiniz.

Yay Burcu: Artık  enerjinizi kariyer ve iş alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Enerjinizi göz önünde olacağınız yerlerde, toplum önünde ve iş alanlarınızda harcayacaksınız. Bir yandan da bu alanlarda mücadeleniz artacak.

Oğlak Burcu: Artık enerjinizi dış ortamlara, seyahatlere ve eğitim alanlarına kaydıracaksınız. Bu dönem kafanız huzursuz olabilir. Şüphe etmek ve bunun sonucunda eleştirel davranmak sizi zorlayabilir.

Kova Burcu: Bugün  itibarıyla  enerjinizi ortaklaşa para konularına kaydıracaksınız. Sevdiğiniz insanla ortak hareket etmek veya ortaklarınızla para hesabınızı oturtmak için harekete geçebilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün  itibarıyla artık enerjinizi özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde ortaya koymaya başlayacaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı eleştirel ve mükemmeliyetçi tavırlarına dikkat etmelisiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR