HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Gerek bugün, gerekse yarın Güneş’in ve merkür’ün Satürnden alacağı olumlu açılarla, işlerimizden kalıcı sonuçlar almaya yatkın olacağız. Sorumluluklarımızı bilerek ilerlemek hayatımızı kolaylaştırabilir. Güçlü, güvenilir, sağlam bir kimlikle yolumuzda ilerlemek, yaşlı ve bilgili insanlardan destek almak adına şanslı günler. Önemli anlaşmaları devreye sokabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sosyal, zeki, çok yönlü, kaygılı, sevgi dolu bir insansınız. Halkla ilişkiler ve insanlarla temas halinde olacağınız işler tam size göre. Sevdikleriniz için fazlasıyla endişeleniyorsunuz. Biraz hayal dünyasında yaşamanız, kendinizi bir çok konuda kandırmanıza neden olabilir. Bu sene, hayatınızda önemli gelişmeler altındasınız. Sağlığınız gayet iyi olacak.

Koç Burcu: Ailenize yönelik ortak parasal konularda olumlu etkiler altındasınız. Sorumluluklarınızı bilecek ve konuştuklarınızı uygulamak için istediğiniz gücü ve desteği hayattan sağlayacaksınız. Aile hayatınızda kalıcı işlere imza atabilirsiniz.

Boğa Burcu: İletişime dayalı ortaklı işleriniz varsa Salı ve Çarşamba günleri kalıcı ve uzun soluklu işler peşinde koşturabilirsiniz. İletişimsel işlerinizde önemli sonuçlara ve bağlantılara ulaşmanız mümkün.

İkizler Burcu: Bugünlerde iş hayatınızda maddi konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi karara bağlayabilir ve bu alanda işlerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Kalıcı işleriniz için bu tarihlerde harekete geçmelisiniz.

Yengeç Burcu: Aşk, çocuk ve eğlence hayatınızın sorumluluklarını hayatınıza geçirebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler sağlam kararlara ve adımlara bağlanabilir. Yaratıcılık ve sanat işlerinizde güzel gelişmelere açıksınız.

Aslan Burcu: Bugün, aile sorumluluklarınıza vakit ayıracak ve bu konuda yapılacak işlerinizi halledeceksiniz. Ailevi planlarınız için kolayca hareket geçebilirsiniz. Davranışlarınızı sorumluluklarınızla birleştirebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugünlerde, sosyal çevrenizle yapacağınız planlarınızı hayatınıza sokabilir ve iletişim gerektiren işlerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Konuşulanları hayatınıza geçirebileceksiniz.

Terazi Burcu: Bu hafta kariyerinizde atacağınız adımlar, yapacaklarınızı destekleyecek. Önemli işlerinizde kalıcı maddi sonuçlara ulaşabilirsiniz, hayat sizi birçok açıdan destekliyor olacak. Bu dönem atılacak imzalar kalıcı olabilir.

Akrep Burcu: Geleceğe yönelik işleriniz için önemli adımlar atılabilir. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işlerde sorumluluklarınızla hareket edecek, bu alandaki işlerden kaçınmayacaksınız.

Yay Burcu: Parasal işlerinizde önemli destekler bulacaksınız. Ortaklaşa para konularında önemli işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Ayrıca psikoloji, ruhsal konular ve bu alanlarda  kendi davranışlarınızı kontrol edebilir ve başkalarının sorumluluklarını üstlenebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bugünlerde, sosyal çevrenizdeki, arkadaş ortamlarınızdaki oluşumlar ilişkinizi destekleyecek. Ortaklaşa iş ve projelerinizde önemli sorumluluklar çevrenizden gelecek. Güzel gelişmeler altındasınız.

Kova Burcu: Kariyerinizde düşündüklerinizi gerçekleştirebileceğiniz imkânlara sahip olacaksınız. Hayat sizi destekliyor. Güvenilirliğiniz iş hayatınızda ispat edeceksiniz ve bunun sonucunda güzel anlaşmalar, konuşmalar hayatınızı renklendirecek.

Balık Burcu: Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber planladığınız seyahatle beraber sizi çok mutlu edebilir. Özellikle işin içerisinde seyahatin olduğu, kreatif işlerinizde çok şanslı etkileşimler altında olacaksınız. Güzel işlere imza atılabilir..

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR