HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bayramın 1. ve 2. Günleri Ay Aslan burcunda dolaşacak.  Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden bu iki gün o organlarımız inanılmaz hassas olacaktır. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. Beslenmede protein günleri, zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz. Bol sıvı tüketmeli, acı ve bol baharatlı yemeklerden kaçınmalı ve meyve yemeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; neşeli, sempatik, cömert, dürüst bir insansınız. İş hayatınızda şans sizden yana olacak. Başkalarının yanında çalışmak yerine kendi istediğiniz bir alanda daha başarılı olursunuz. Ailenize ve evinize düşkünsünüz. Bu sene maddi anlamda önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Bir işiniz hallolacak.

Koç Burcu: Bugün eğlenceli konu ve olaylara odaklanacaksınız. Hayatın tadını çıkartmak hoşunuza gidebilir. Düşündüklerinizi ev ve aile hayatınıza rahatlıkla kanalize edebileceğiniz, değişikliklere açık bir gün.

Boğa Burcu: Bugün eviniz ve daha çok ailenize vakit harcamak ve zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevre iletişiminiz ön planda olurken, düşündüklerinizi gerçekleştirmek için değişik planlar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu: Bugün yakın çevre, akrabalarınız veya iletişime dayalı işleriniz daha fazla öne çıkabilir. Kendinizden daha çok yakın çevrenizdeki insanlar için uğraşabilirsiniz. Parasal konularda güzel gelişmeler içinde olmanıza çok az zaman kalmış bulunuyor.

Yengeç Burcu: Bugün parasal konular, harcamalar ve para alışverişleriniz ön planda olacak. Hayattan alacağınız keyif yüksek olabilir. Etrafınızda meydana gelen olaylar karşısında sahip olduklarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün oldukça heyecanlı ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Özellikle çevrenizden alacağınız haberler keyfinizi arttırabilir. Genel olarak kafanızı toplamak kolay olmasa bile, hayatınızın ritmini yüksek tuttuğunuz bir dönem.

Başak Burcu: Bugün canınız hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Yaşayacağınız bazı olaylar size geçmişi hatırlatabilir. Sosyal çevrenizden desteğiniz fazla olurken, sezgileriniz size her anlamda yol gösterebilir. Çevrenizle beraber hareket edeceksiniz.

Terazi Burcu: Bugün arkadaşlarınızla veya sosyal çevre ortamlarınızda gününüzü geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde şansınız yüksek.  Değişimlere ayak uydurdukça, fırsatlar karşınıza gelecek.

Akrep Burcu: Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda şanslı etkiler altında olacaksınız. Seyahatte olsanız bile, ziyaretleriniz ve gezileriniz olabilir. Duygularınızı esnek ve rahat bir biçimde ifade edebilirisiniz.

Yay Burcu: Bugün seyahatte veya dış ortamlarda kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Hiçbir şey yapamasanız bile, sevdiğiniz kişiyle evin dışında olmak, paylaşımlarınızı arttırmak size iyi gelebilir. Önemli gelişmeler içindesiniz.

Oğlak Burcu: Bugün ortaklaşa para konuları ve harcamalarınız ön planda olabilir. Kendinize ve alışkanlıklarınıza harcayacağınız para keyfinizi arttırabilir. Aile hayatınızda farklı bir gün deneyimleyebilirsiniz. Sevdiğinize karşı biraz daha esnek olmaya çalışın.

Kova Burcu: Bugün özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak ve iletişiminizi sevdiklerinizle yüksek tutacaksınız. Yalnız olmak bu aralar size göre değil. Parasal konularda iyi iş bağlantıları bu bayram gündeme gelebilir.  

Balık Burcu: Bu bayram eğlenceye ve aşk hayatınıza dayalı harcamalarınız gün içinde artabilir. Sizi heyecanlandıracak ve harekete geçirecek konu ve olaylar ilginizi çekecek. Sevdiklerinizle olan iletişiminizde biraz daha esnek olmaya çalışın.
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR