HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya güneş uranüs karesiyle başlıyoruz. Farklı ve değişik davranma isteğimiz, olması gerekenle çatışabilir. Asilik, isyankarlık, baş kaldırma gibi etkilere dikkat etmeliyiz. Salı günü ilişkilerimizde sorunlar ortaya çıkabilir.Kendimizi yalnız ve yaşanan olaylar karşısında mutsuz hissetmemiz mümkün. Çarşamba ve Perşembe günleri güç çekişmelerine, ego sürtüşmelerine, kendimiz ve gruplar arası çatışmalara dikkat etmeliyiz. Sinirli söylemler olaları daha fazla büyütebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; doğal, çekici, etkileyici, sağlıklı bir insansınız. İş hayatınızda yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkartmasını iyi beceriyorsunuz. Çevrenizde aranılan bir insansınız. Hava değişimleri sizi çok fazla etkiliyor. Bu sene, kafanıza buyruk davranma isteğinizi kontrol etmelisiniz. Aile hayatınızda daha mutlusunuz.  

Koç Burcu: Aile eşrafından büyüklerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Farklı ve değişken davranışlarınız, onlardan almanız gereken onayı zora sokabilir. Evliyseniz kendi kurduğunuz ailenizde sorunlar yaşabilirsiniz. Fedakar bir iletişim herşeyin anahtarı olabilir.

Boğa Burcu: Beklenmedik olaylar, yakın çevre iletişiminizi bozabilir. Değişik ve farklı davranışlarınız, en çok yakın çevrenizde bulunan insanları ve koşulları etkileyecek. Biraz anlayışlı olmaya çalışın. Arkadaşlarınızla yaşadıklarınızı paylaşmalısınız.

İkizler Burcu: Sosyal ortamlardaki değişimler, sıradışı oluşumlar sizin para alanınızı etkiliyor olacak. Arkadaş ilişkilerinizde, düşünmeden köprüleri yıkmak yerine sakin durmayı ve mantıklı davranmayı tercih etmelisiniz.

Yengeç Burcu: İş alanlarınızda patronlarınızla olan ilişkilerinizde zorlanmalar ve sürtüşmeler söz konusu, isyankar  davranmamaya özen gösterin. Size ne yapılması gerektiği söylendiğinde cinleriniz tepenize çıkabilir. Tanımadığınız insanlardan nasihat almaya açık olun.

Aslan Burcu: Uzak çevrelerde, seyahatte, tatilde veya daha az tanıdığınız insanların yanında kolay sinirlenmelere ve tepki vermelere açıksınız. Alacağınız haberler karşısında, insanlarla anlaşmak ve uzlaşmak zor olabilir. İnatçılık ve ısrardan kaçının.

Başak Burcu: Ortaklaşa para işinde olduğunuz arkadaşlarınızla bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara farklı ve değişik yaklaşımınız, iş yaptığınız insanlar tarafından kabul görmeyebilir. Parnerinizin desteğine ihtiyacınız var.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda, göz önünde olacağınız ortamlarda ilişkiniz kopma noktasına gelebilir. Veya beraber çalıştığınız, ortak iş yaptığınız insanlarla anlaşmakta zorluklar görülebilir. Bir takım arkadaşlarınızın tavsiyesine kulak verebilirsiniz.

Akrep Burcu: Uzak ortamlardaki iş anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde sıkıntılar oluşabilir. Daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Ya da iş değişimleriniz, tatilinizi engelleyebilir. Maddi konularda gözünüz açık olmalı.

Yay Burcu: Haftanıza özel hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda krizler ve zorlanmalar oluşabilir. Tutkularınızla hareket etmek sizi zorlayabilir. Risk içeren işlerden uzak durun.

Oğlak Burcu: Haftanıza yapılması gereken rutin işlerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz. Aile hayatınızda otorite sürtüşmeleri, sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Ortaklı işlerinizde davranışlarınız herşeyi bir anda zor bir duruma götürebilir.

Kova  Burcu: Haftaya eğlence ve keyfe yönelik olarak başlamak isteyeceksiniz. İş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde aksamalar, bozulmalar veya sorunlar görülebilir. Farklı ve değişik bir gün isteği, iş alanlarınızda zorlanmalara neden olacak. Yakın çevrenizle anlaşmaya bakın.

Balık Burcu: Borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olun. Para alanınızda ani değişimler, farklı davranma isteği, bugün sizi zorlayabilir. Eğlence, çocuk ve aşk harcamalarınızı kontrol altına almaya çalşn. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana yardım etme isteğiniz yüksek.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR