HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Boğa burcunda dolaşıyor. Boğaz ve tiroid bezlerimiz  uyarılıyor. Boğa burcu astrolojide  boyun, boğaz, ses telleri, damak(tat alma), bademcikleri temsil eder. Bu yüzden sağlığımızda  üşütme, nezle, öksürük, larenjit, salgı bezi şişmesi, boyun tutulması ve incinmeleri yaşayabiliriz. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemizle ve ikili ilişkilerimizde bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak, para çoğaltmak için harekete geçebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, kurnaz, pratik, sezgili, sanatkar bir insansınız. Çevrenizde hemen dikkat çekebiliyorsunuz bu yüzden etkili dostluklarınız ve arkadaşlıklarınız olacak. Zaman zaman üzerinizde yeşeren tembellik ve daha az enerji harcama durumlarına karşı tedbirinizi alın. Bu sene, aile hayatınızda şanslı bir yıl geçirebilirsiniz.  

Koç Burcu: Bugün hayata bakış açınız biraz sahiplenici olacak. Değerleriniz ve sahip olduklarınızın üzerine düşecek ve onlara zarar gelmemesi için elinizden geleni yapacaksınız. Sevdikleriniz ve size keyif veren konulara para harcamak size keyif verebilir.

Boğa Burcu: Bugün hayatınız tam da sizin istediğiniz gibi akacak. Bu aralar neşelisiniz ve istediğiniz huzuru yakaladığınızı düşünüyorsunuz ama daha fazla sosyal olmaya zaman harcamalısınız. Yakın çevrenizle konuşmalarınız hızlanabilir.

İkizler Burcu: Belki sıcaklardan, belki çok çalışmaktan bugün üzerinizde bir parça da olsa isteksizlik görülebilir. Duygularınızı sadece yakın çevrenizdekilere veya sediğiniz insana karşı gösteriyor olacaksınız. Maddi konularda seçenekleriniz artıyor.

Yengeç Burcu: Bu hafta istekleriniz ve beklentileriniz artarken, arkadaşlarınızın size yardım edebileceğini görüyorsunuz. İstemekten korkmayın ve planlarınıza sevdiklerinizi de dahil edin. Maddi anlamda geleceğe yönelik işleriniz için koşturabilirsiniz.

Aslan Burcu: Konulara iyi hazırlandığınız halde hayata karşı bazı şüpheleriniz olabilir. Bugün yardımlaşma, yazma ve geri plandan idare edeceğiniz işlerinizde hisleriniz iyi çalışacak, önemli görüşmeler için hazırlıklı olun.

Başak Burcu: Hayata karşı umutla ve istekle bakacaksınız. İstediğiniz şeylerin teker teker karşınıza geldiğini göreceksiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla gireceğiniz iyi iletişim gelecek planlarınızı hızlandırabilir.

Terazi Burcu: Bugün banka ve kredi kartı ödemeleri, ortaklaşa harcamalar konusundaki olaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İnsanlara ve çevrenize yardım ön planda olacak. Arkadaşlarınızdan alacağınız destekle güzel köprüler kurulabilir.

Akrep Burcu: Uzak çevrenizdeki kişilerden özel hayatınızla ilgili konularda harekete geçmek için destek alacaksınız. Özel hayatınızda sahiplenici ve kıskanç tavırlar öne çıkabilir. Ortaklaşa işlerinizde güzel gelişmeler almaya yatkınsınız.

Yay Burcu: İş ortamınızda rahat harekete geçeceğiniz ve isteklerinizi dile getireceğiniz  bir gün olacak. Biraz temkinli adım atmak  duygularınızın netleşmesi için iyi gelebilir. Seyahat veya tatil konuları sizi heyecanlandırabilir.

Oğlak Burcu: Aşk hayatınızda tutkulu ve inatçı bir aşıksınız. Duygularınızı harekete geçiren, sevdiğiniz insanla anlaşacağınız güzel bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki mücadelelere çok takılmayın. Para harcamalarınız sizi mutlu edecek.

Kova Burcu: Bugün enerjiniz düşük olacağından ev ortamınızda olmak arzunuz yüksek olacak. İş alanlarınızda  üzerinize düşen görevleri yerine getirmeniz istediğiniz tatmini sağlayabilir. Partnerinizle bağlantılarınız bu aralar oldukça güçlü.

Balık Burcu: Yakın çevrenizin işleri, konu ve olayları daha çok ilgi alanınızda olacak. Kısa vadeli planlar, iş projelerine eğilebilirsiniz. Aşk hayatınızda mantığınızı devreye sokmayı unutmayın. Güzel konuşmalar içinde olacaksınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR