HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün oluşan mars- neptün olumlu açısı farkındalığımızı arttıran, üretken, verimli, yaratıcı etkileşimini ortaya çıkaracak. Dini konular, insan ilişkileri, insan hakları, ruhaniyet içeren her tür çalışma ve öğreti için harekete geçebiliriz. Bir insan için önemli bir rol üstlenmek veya bir insanın  hayatımıza dahil olarak bize yol göstermesi de söz konusu olabilir. Hayallerimize yön vermek ve onları gerçek platforma oturtmak yine önem kazanabilir

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, akıllı, harekete geçmeyi seven bir insansınız. Neyin ne olduğu ve nerde doğru hamle yapılması gerektiğini biliyorsunuz. Eğitim ve ailenin yönlendirmesi hayatınızda önemli olabilir. Özgür olmaktan korkmayın ve sizi sınırlayan etkilerden kurtulun. Bu sene karşınıza çok özel fırsatlar çıkabilir. Grup enerjisinden faydalanın.

Koç Burcu: Başkalarına karşı olan tavırlarınız ve idealist düşünce yapınızla, geçmişi ve durumları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Değişimlerin sizi dönüştürdüğünü farkedecek, kendinizi yenileyeceksiniz.

Boğa Burcu: Arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar sizi amacınızı daha fazla yaklaştırabilir. Sadece kendiniz için değil, tüm çevrenizi işlerinizin ve dualarınızın içine dahil etmelisiniz.

İkizler Burcu: İş alanlarınızda kafanız karışıksa bugünlerin size yol gösterecek etkilerini iyi takip etmeye çalışın. İşinizdeki idealist düşünceleri, yaratıcılığınızla, verimliliğinizle lehinize çevireceksiniz.

Yengeç Burcu: Yüksek eğitim alanlarında kafanızda idealize ettiğiniz konuları istediğiniz gerçekliğe oturtabilirsiniz. Aşk hayatınızda da yönünüzü iyi belirleyecek, sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız.

Aslan Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızdaki idealist yaklaşımlarınız, gerçek bilgi ve disiplinle birleşirse, ailevi konularda şansınız açık olacak. Maneviyatınızı geliştiren olaylar yaşayacaksınız.

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanın hayatındaki belirsizlikler ve karmaşalar, iyi bir iletişimle, alınacak bazı kararlarla çözüme ulaşabilir. Yakın çevrenizdeki herkesin, size yardım ettiğini görecek, şansınızı arttıracaksınız

Terazi Burcu: İş alanlarınızda yaptığınız fedakarlıkların ve yardımların karşılığını almak, toplum desteği görmek çok kolay olacak. Maddi konularda sorumlu ve disiplinli adımlar, iş alanlarınızda mucizevi etkiler yaratabilir.

Akrep Burcu: Aşk ve çocuk alanlarınızda kafanızda idealize ettiğiniz konuları gerçekliğe ve açıklığa kavuşturabilirsiniz. Yaratcılığınız göz dolduracak, hayatınız adına atacağınız adımlarda bu üretkenlikle yol alabilirsiniz.

Yay Burcu: Aile hayatınızda gerçekçiliği elden bırakmayarak, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kadere teslim olmak, kendinizi olayların akışına bırakmak isteyeceksiniz. Siz rahatladıkça hayat size daha fazla gülümseyecek.

Oğlak Burcu: İletişim, yazmaya, reklama dayalı işlerinizde yaratıcılığınız size yeni tarz işler sunacak. Kendinizi çevreniz ve ortaklıklarınız konusunda oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Amacınıza hizmet eden işlerin peşinden gidin.

Kova Burcu: Parasal konularda idealist yaklaşımlarınız varsa, bazı şeyler hayal ediyorsanız, iş potansiyeliniz ve gösterdiğiniz disiplin sonucunda hayallerinize kavuşmanız an meselesi. İş alanlarınızda önemli kararlar devrede olabilir.

Balık Burcu: Hayatınızdaki kafa karışıklıkları, belirsizliklerin ve aşırı idealize ettiğiniz konuları gerçekçi bir paltforma oturtabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR