Bugün Ay Balık Burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımızı işin içine alacak ameliyat ve operasyonlardan uzak durmalıyız. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu bir kaç güne çok dikkat etmemeliler.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; orijinal, cesur, bilgili, yerinde duramayan bir insansınız. Sadece kendi bildiğinizi okuyorsunuz. Ticaret ve iş dünyası size başarı getirecek. Sabırlı olmayı ve anlayışlı davranmayı öğrenmelisiniz. Yaşayacağınız iniş çıkışlar sizi fevri yapabilir. Bu sene duygusal konular önemli olabilir. Özel hayatınızda şanslısınız.
Koç Burcu: Bugün beklenmedik duygu değişimlerine açık olmalısınız. Sanki hayatınızın yönetimi elinizde değilmiş gibi hissedebilir, etrafınızda kadersel bir çok olaya şahit olabilirsiniz. Kendi değişimlerinizi farkedecek ve olayları anlamdıracaksınız.
Boğa Burcu: Bugün sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızdagrup çalışmalarında bulunabilir, hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlardan oldukça keyif alabilirsiniz. Sosyalliğinizi biraz daha arttırmaktan zarar gelmez.
İkizler Burcu: Bugün kariyerinizde ve iş ortamlarınızda rahat ve düşünceli yaklaşımlarınızla kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda değişik koşulların işinize yarayacağını bilmelisiniz.
Yengeç Burcu: Bugün iş hayatınızda ve seyahatle ilgili konularda ilginç şanslar ve oluşumlar yakalamanız mümkün. Bu aralar kafanızı rahatlatma ihtiyacınız çok yüksek. Duyacaklarınız sizi sinirli kılsa bile her işte bir hayır vardır sözünü unutmayın.
Aslan Burcu: Bugün eşinizin veya partnerinizin maddi durumuyla ilgili konular öne çıkabilir. Ortaklaşa iş konularında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Kafanızda hala çözmediğiniz konular var ve mücadelenizi kendinizle veriyorsunuz.
Başak Burcu: Bugün özel yaşantınızda duygusallığınız ve romantikliğiniz fazla olabilir. Ortaklaşa hareket etmeniz gereken konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek ama onların fikirlerine sırt dönmeyin.
Terazi Burcu: Bugün iş ortamınızda ve çevrenizde, duygu değişkenliğiniz fazla olabilir. Kafanız bazı konularda karışık ve kararsız. Yine de parasal bağlantılarınız için harekete geçebilirsiniz. Sosyal çevrenizde zirveye oynayacağınız güzel etkileşimler söz konusu.
Akrep Burcu: Aşk hayatınızda fedakarlıklarınız ve geri adımlarınız söz konusu olabilir. Meraklı ve hareketli yapınızı, hoşlandığınız hobilerinize ve işlerinize aktarabilirsiniz. Olayları gözünüzde büyütmemeniz kaydıyla alacağınız haberler olumluya dönebilir.
Yay Burcu: Bugüne ailevi konular gündeminizde. İşlerinizi evinizden yürütseniz bile, yerinizde duramayacak ve heyecanınızı, duygularınızı körükleyecek işler peşinde koşacaksınız. Sevdiğinize karşı açık olun.
Oğlak Burcu: Bugün biraz dağınık ama yakın çevreniz devrede olarak


gününüzü geçirebilirsiniz. İletişiminizde ve yakın çevre olaylarınızda ortak bir şekilde davranmaya, ortaklaşa hareket etmeye özen gösterin.
Kova Burcu: Bugün parasal konularınız aktif olacak. Gün içinde, parasal konularda duygusal tepkiler verebilir, kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. İŞ hayatınızda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz.
Balık Burcu: Bugün kendi kişisel isteklerinize odaklanabilirsiniz. Duygularınızda kararsızlıklar görülebilir. Bir anda karar verebilir, sonrasında bu kararın hayatınızdaki insana veya ilişkilerinize uymadığını farkedebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR