Bugün itibarıyla mars yengeç burcuna geçecek ve enerjimizi ailevi konu ve olaylara çevirmeye başlıyoruz. Yaklaşık 2 ay boyunca harekete geçmemiz gereken olaylarda fazla defansif ve savunmacı olabiliriz. Evimizin ve ailemizin güvenliğini bu dönem çerisinde ihmal etmemeliyiz. Mide ve göğüs problemlerine dikkat.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sezgi gücü yüksek, duygusal, sosyal, faal, anlayışlı ama biraz sinirli, tepkilerini direkt gösteren bir insansınız. Aşırı duygusallığınız özel yaşantınızda problemlere neden olabilir. Arkadaşlarınız sizi seviyorlar ama hiçbir zaman ilişkilerinizde yeteri kadar tatmin olmuyorsunuz. Bu sene, güzel gelişmeler altındasınız. Sevdiklerinizle mutluluğunuza diyecek olmayabilir.

Koç Burcu: Bugün yakın çevre, akraba, kardeşleriniz veya iletişimde olduğunuz arkadaşlarınızla güzel ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Vaktinizin çoğunu sevdiklerinize göre planlayacaksınız. İnsanlar sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyacaklar çünkü onları hareketlendireceksiniz.

Boğa Burcu: Günlük halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir insanın sağlık sorunlarıyla uğraşmakta söz konusu olabilir. Genel olarak iyimser olacak ve bazı bağlantılarınız sayesinde istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.

İkizler Burcu: Bugün hayatı ve sevdiklerinizi algılayış biçiminiz keyifli ve rahat olacak. Sevdiklerinizle sizi geliştirecek ve hayattan daha fazla mutluluk alacağınız planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde hislerinizi onlardan saklamayın.

Yengeç Buru: Bugün evinize ve ailenize karşı anlayışlı, uyumlu tavırlarınız daha fazla ön planda olacak. Sevdiklerinize değer vermenin ve onların isteklerini anlamanın ne kadar güzel olduğunu farkedebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün yakın çevrenize, akraba veya kardeşlerinize yönelik paylaşımlarınız yüksek olacak. Çevrenize karşı anlayışlı tavırlarınızı sürdürecek, arkadaşlarınızla, düşüncelerinizi destekleyecek güzel planlar içinde bulunacaksınız.

Başak Burcu: Bugün kazandıklarınız ve sahip olduklarınıza bakış açınız esnek ve rahat olacak. İş ortamlarınızdan alacağınız güzel destekler, hayatınızda da güzel açılımlara sebep olabilir. Bazı konuşmaları kafanıza çok takmayın.

Terazi Burcu: Bugün hayatınıza ve geleceğinize dair kendinizi rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Etrafınızdaki olay ve kişilerin sizi ve hayatınızı olumlu yöne doğru çektiğini göreceksiniz. Kariyerinizde güzel gelişmeler var.

Akrep Burcu: Bugün iç sezilerinize ve 6. hissinize göre harekete geçebilirsiniz. Düşündüklerinizi ve aklınıza düşenleri gerçekleştirmekte zorlanmayacaksınız. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda keyfiniz yüksek olabilir.

Yay Burcu: Bugün arkadaşlarınız ve çevrenizle, özel hayatınızı renklendirebilir, istediğiniz türden organizasyonlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bir tek işiniz konusunda kafanızda bazı soru işaretleri olabilir, fazla takılmayın.

Oğlak Burcu: Bugün göz önünde olacağınız yerlerde veya kalabalıklar arasında kendinizi rahat hissedeceksiniz. Çalışıyorsanız, işinize istediğiniz gibi kanalize olmayı başaracaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı biraz daha anlayışlı olmaya çalışın.

Kova Burcu: Bugün, uzak yolculuklar, uzak akrabalarla iletişim veya tanımadığınız yerlerde bulunma isteğiniz aktif olacak. Aşk hayatınızın yoğunlaşmasıyla, kendi özelinize ayırmanız gereken vakit fazla olabilir.

Balık Burcu: Bugün para konularında ortaklaşa davranmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle evinize veya ailenize karşı yapacağınız harcamalarınız size keyif ve mutluluk verebilir. Uyumlu yapınızla tadınız yerinde olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR