Bu haftabaşı devreye giren venüs- uranüs karesiyle, sosyal hayatımızda zorlanmalar, aile, yuva ve kadınların etkilenmesi, önemli mahkemelerde anlaşmazlıklar, para ve ticaret alanlarında anlaşmazlıklar yaşamaya açık olabiliriz. Salı-Cuma ve Pazar günleri aldanmalara, kandırılmalara ve yanıltıcı durumlara karşı uyanık olalım. Çarşamba günü kafamızda büyüttüğümüz konularda sert söylemlere, yanlış ifadelere ve hararetli konuşmalara karşı dikkatli olmalıyız. Daha önceden konuşulmuş işlerimizde hemen harekete geçme isteğimiz yüksek olabilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; çekici, kurnaz, gururlu ve becerikli bir kişiliğiniz var. Güçlü iletişim yeteneğinizle küçük yaşlardan itibaren yaptığınız işte kendinizi gösterebilirsiniz. Politika, satış, pazarlama ve devletle ilgili işlerde şans sizden yana olacak. Bu sene, ilişkilerinizde biraz daha yapıcı olmak işinize yarayabilir.
Koç Burcu: Bugün, ailenize ve sevdiklerinize karşı anlayışsız ve sabırsız tutumlar içine girmeniz mümkün. Her zaman ki düzeninizden farklı davranmak isteyebilirsiniz. Oldukça yaratıcı olacağınız bugün kendinize vakit ayırın.
Boğa Burcu: Bugün, yakın çevre ilişkilerinizde beklenmedik etkiler altında olabilirsiniz. İlişkilerinizde gerilimli veya tansiyonlu durumlar oluşabilir. Çevrenize karşı daha anlayışlı ve daha toleranslı olmaya çalışın.
İkizler Burcu: Bugün, sosyal ortamlara yönelik harcamalarınızda sabırsız ve toleranssız davranmanız mümkün. Bazı işlerinizdeki değişimler, getirilerinizi etkileyebilir. Yakın çevrenizden beklediğiniz desteği görebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Bugün, iş hayatınızdaki gelişmelere iyi tepkiler veremeyebilirsiniz. Kendinizi fazla düşünüyor olmanız, diğer insanları anlamanızı zorlaştırabilir. Maddi konularda kafanıza takılanları bugün analiz edebilirsiniz..
Aslan Burcu: Bugün, seyahatlerinizde veya dış ortamlarda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde bazı beklenmedik olaylar içinde de olabilirsiniz. Çevrenize karşı toleranssız davranmamaya çalışın.
Başak Burcu: Bugün, sosyal ortamlarınızda ortaklaşa para konularında tepkileriniz ani ve farklı olabilir. Arkadaşlarınızla aranızın bozulmasını istemiyorsanız, bu bir kaç gün borç almayın ya da vermeyin.
Terazi Burcu: Bugün, iş ilişkilerinizde veya ortaklaşa iş alanlarınızda istediğiniz esnekliği gösteremeyebilirsiniz. Özellikle göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla tartışmalara girmekten kaçının.
Akrep Burcu: Bugün, işe dayalı seyahatleriniz ve görüşmelerinizde koparıcı etkilere sahipsiniz. Oluşan sorunlar karşısında farklı ve değişik tepkiler vermeniz mümkün. İş alanlarınızda esnek ve anlayışlı davranmak size çok şey kazandırabilir.
Yay Burcu: Bugün, aşk hayatınızda tutkularınız devreye girebilir. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Yine borsada yatırım yapanlar riskli hareketlerden kaçınmalılar. Parasal işlerinizi başka bir gün halledin.
Oğlak Burcu: Bugün, ev ve aile yaşantınızda sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde zorlanmalar görülebilir. Birbirinize karşı anlayışınız düşük olacak, birbirinizi hırpalamadan davranmaya çalışın. İş konularında muhasebenizi iyi yapmanız gereken bir dönem.
Kova Burcu: Bugün, iletişime dayalı işlerinizde bazı bozulmalar söz konusu olabilir. Her zamanki tepkinizden daha farklı tepkiler verebilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı planlar yapabilirsiniz.


Balık Burcu: Bugün, eğlenceye veya aşk hayatınıza dayalı harcamalarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Borsada yatırım yapanlar bu hafta boyunca dikkatli adımlar atmalılar.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR