Bugün devreye giren venüs- plüton karşıtlığıyla ilişkimizde tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir. Kıskançlık, baskı, şiddet, manipülasyon etkisine karşı dikkatli olmalı, ne kendimizin, ne de bir başkasının ilişkimizde bu yönleri kullanmasına izin vermemeliyiz. Yine parasal yönetimimize bu tarihte dikkat edelim.


BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; hırslı, inançlı, konuşkan, sosyal, faal, yapıcı, materyalist, zeki, bir kişiliğe sahipsiniz. Altıncı hissiniz kuvvetli ve sizde keşfedilmemiş gizli yetenekler olabilir. Maddeci tarafınız kendinizi güvende hissetme ihtiyacınızdan kaynaklanıyor. Size verilen bir işi anında sonuçlandırıyorsunuz. Bu sene ilişkinize çok dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanı yönlendirmekten kaçının.
Koç Burcu: Bugün iş alanlarınızda size etki edecek insanlarla olan ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler, yönlendirmeler söz konusu olabilir. Sorumluluklarınıza daha büyük bir açıdan bakmak önem kazanacak.
Boğa Burcu: Fikirsel olarak negatif, manipülatif ve kıskançlık gibi etkilere dikkat etmek gerekecek. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı gizli tansiyonlara özen gösterin. İlişkilerinizde sorunların köküne inmeye çalışın.
İkizler Burcu: Bugün, maddi konularda eşinizle, sen, ben tartışmasından, manipülatif hareketlerden uzak durmalısınız. Yine kıskançlık, sahip olma arzunuz ilişkinizi yıpratabilir ve bazı sorunları yüzeye çıkartabilir.
Yengeç Burcu: Özel ilişkilerinizde bazı sorunlar, karşı tarafın sizi yönlendirmesi söz konusu olabilir. Kendinize yönelik hareket ettiğiniz bu dönemde karşı taraftan tepki alabilirsiniz. Yine kıskançlık, sahiplenme arzusu gibi etkilere açık olabilirsiniz.
Aslan Burcu: İş hayatınızdaki insanların size müdahelesi ve yönlendirmeleri ilişkilerinizi zorlayabilir. Kafanızdakileri hayata geçirmekte zorlanmanız karşısında negatiflikten uzak durmalısınız.
Başak Burcu: Bugün, sevdiğiniz insanın, sosyal ortamlarda kıskançlık, yönlendirme etkisine karşı hazırlıklı olun. Bulunacağınız çevrelerde gözler sizin üzerinizde olurken, sevdiğiniz insan sizi taşımakta zorlanabilir.
Terazi Burcu: Bugün, aileniz veya partneriniz, iş alanlarınız üzerinden size baskı kurabilir veya ilişkilerinizi manipüle edebilirler. Davranışlarınızı özellikle toplum önünde gözden geçirmeli ve hırslarınıza yenik düşmemelisiniz.
Akrep Burcu: Bugün, fikirsel olarak daha az tanıdığınız insanları yönlendirme isteğiniz veya onların sizi manipüle etme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız. Dış ortamlardaki ilişkilerinizde zorlanmalar, baskılar devrede olabilir.
Yay Burcu: Bugün, maddi konularda özellikle ortaklaşa atılacak adımlarda manipülatif davranışlara dikkat edin, ne siz yapın, ne de yapanların peşinden gidin. Parasal bağlantılarınızı iyi yönlendirmeniz gerekebilir.
Oğlak Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan ilişkinizi manipülatif davranışlarla zedelemeye özen gösterin. İnatçılığınız ve geri adım atmayışınız karşı tarafın sabrını zorlayabilir.
Kova Burcu: İş alanlarınızda bazı sürtüşmeler ve çekişmeler gündeme gelebilir. Bazı insanların sizi istedikleri yöne çekmeleri, yönlendirmelerine kolay tepki verebilirsiniz. İş ilişkilerinizi iyi gözlemlemelisiniz.
Balık Burcu: Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız, özel hayatınız konusunda size aşırı yüklenebilir ya da düşüncelerinizi manipüle edebilirler. Kararlarınıza insanları bu kadar fazla dahil etmemeye özen gösterin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR