HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu cumartesi gece saatlerinde koç burcunda bir yeniay yaşanacak. Yeniay zamanı atılacak adımlar ve girişilecek işler uzun soluklu olacağından, yeni başlangıç ve kararlarımızı bugünden sonra yapmaya özen gösterelim.  Koç burcunda oluşan yeniay, harekete geçmeyi, girişimde bulunmayı, cesurca kendimizi ve fikirlerimizi ortaya koymamıza yarayabilir yalnız bir yandan da düşüncesizce hareket etmeyi, pervasızlığı ortaya koyacağından, çekişmeler, sürtüşmeler, savaşlar, mücadeleler bu dönem artabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sezgili, neşeli, keyifli, uzağı gören, ticarete meyilli, başarılı bir insansınız. Sosyal çevrenizde kendinizi göstermeyi ve ön planda olmayı seviyorsunuz. İş yeteneğiniz çok fazla ve uzağı gördüğünüzden bir çok tehlikeden korunuyorsunuz. Bu yıl, önemli başlangıçlara ve deneyimlere hazır olun. Acelecilikten kaçının.

Koç Burcu: Bu yeniay sizin atılımlarınız için önemli ve 1 yılın nasıl geçeceği, işlerinizin nasıl yönlenmesi, neler yapılması gerektiğine dair yaptığınız planları hayata geçireceğiniz bir yeniay olmalı. Sabırsızlık ve düşüncesizlik etkisine dikkat ederek adımlar atın.

Boğa Burcu: Bugün oluşan yeniay, sizin kadersel evinizde gerçekleşecek. Harekete geçmeyin ama bilinçaltınızı düzenlemek, evinizde ve hayatınızda bazı temizlemelerde bulunmak için uygun bir süreç olacak. Önemli işlerden ve başlangıçlardan bu yeniay zamanı uzak durun.

İkizler Burcu: Bugün oluşan yeniay, yeni ortamlarda, yeni tanışacağınız insanlardan fayda sağlayacağınız bir yeniay olacak. Birden fazla işle uğraşabilir, organizasyon, davet veya grusal işleriniz için yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Yeniay, iş ve kariyer alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası iş alanlarınızda herhangi bir yeniliğe yönelebilir, yeni bir karar alabilir veya başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni konu ve olaylara açık olmalı ve yeri geldiğinde adımlar atmalısınız.

Aslan Burcu: Bu yeniayla birlikte, değişik yerler görmeyi isteyecek, iş seyahatleri, medya ve eğitim alanlarınızda harekete geçebileceksiniz. Bu alanlardaki yeni karar ve başlangıçlarınızı bu tarih sonrasına denk getirmeye özen gösterin.

Başak Burcu: Yeniay, ortaklaşa para alanlarınızda oluşacak. Bu tarih ve sonrası 15 gün boyunca eşinizin, sevdiğiniz insanın, ailenizin hayatında parasal konularda yeni başlangıçlar devreye girebilir. Kredi almak istiyorsanız bu dönemde kredi alabilirsiniz.

Terazi Burcu: Yeniay, özel hayatınızı ve ilişkilerinizi ilgilendirecek. Bu 15 günlük süreçte, önemli kararlar alabilir, evlilik için adımlar atabilirsiniz. Ya da evliliğinizi sonlandırma veya yolunuza devam etme gibi kararlar da devreye girebilir.  

Akrep Burcu: Bugün oluşan yeniay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası 15 gün boyunca işinizi değiştirebilir, yeni projelerinizi devreye sokabilir, iş başvurusunda bulunabilir veya sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Yay Burcu: Yeniay, aşk hayatınızda veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde yeni karar ve başlangıçları devreye sokabilir. Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda önemli kararlarınızı bu tarih ve sonrası yapmakta fayda olacak. İş alanlarınızda biraz daha organize olarak ilerlemeye çalışın.

Oğlak Burcu: Yeniay, ev ve aile alanlarınızda oluşacak. Ailevi kararlarınızı bugünden sonra devreye sokabilirsiniz. Yine ev alım satım, emlak ve gayrimenkul işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.Yine çocuk ve eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalarda abartıdan uzak durun.

Kova Burcu: Yeniay, yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi öne çıkarabilir. Yine iletişime, teknolojiye, satış, reklam veya pazarlamaya dayalı işleriniz varsa, bu işlerinizdeki gelişmelerin hızlandığına şahit olabilirsiniz. Başlangıçlarınızı bu zamana denk getirmeye çalışın.

Balık Burcu: Yeniay, para evinizde olacak. Parasal konularda ani fırsatlar ve şanslarınız devam edecek. Önemli parasal girişimleriniz için bu yeniayı bekleyin. Ticari anlaşmalarınızı bu tarih ve sonraki döneme denk getirmeniz, uzun soluklu anlaşmalar aşısından iyi olacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR