Bugün Ay, Aslan burcunda dolaşıyor; Bugünlerde, planlar, organizasyonlar yapmak ön planda olabilir. Lükse olan düşkünlüğümüz had safhada olur. Alışveriş konusunda fazlaca cömert davranırız. Kendimizden her konuda emin olur, geri adım atmayız. Cesaretimiz ve özgürlük hissimiz ön plana çıkar. Aynı zamanda gururlu, despot, kontrolcü oluruz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; cesur, aktif , değişken, zaman zaman agresif bir insansınız. Kendi kendinize yeten mizacınızla altından kalkamayacağınız iş yok gibi. İş ve özel hayatınızda baskıya gelemiyorsunuz. Hukuk, sosyal alanlar, askerlik, spor gibi alanlar sizin için ideal. Bu sene şansınızı iyi değerlendirmelisiniz. Hayat size birçok açıdan göz kırpıyor.

Koç Burcu: Kendinizi çok iyi bir şekilde ifade edebilir, yapacağınız işlerde ortaya koyabilirsiniz. Aşk hayatınızda bu Pazar aradığınız eğlenceyi bulacaksınız. Her konuda düşüncelerinizi haklı görmektense paylaşımlarınızı arttırmalısınız.

Boğa Burcu: Harekete geçmeniz gereken yerlerde kendinizi çok sağlamcı bulmanız mümkün. Bugün, hayata derin bir saygı ve anlayışla yaklaşabilirsiniz. Evinizde arkadaşlarınızı ağırlamak, keyif yapmak öne çıkabilir.
İkizler Burcu: Sosyal çevre alanlarınızdan, arkadaş ortamlarınızdan veya grupsal iş alanlarınızdan olumlu etkiler alıyor olacaksınız. Bugün, kısa vadeli planlar sizi çoşturabilir. Yalnız kalmayacak ve çok eğleneceksiniz.

Yengeç Burcu: Bir konu ve proje üzerinde çalışıyorsanız olaylara farklı noktalardan bakmalısınız. Bir yandan da arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Maddi konular ön planda olacak
Aslan Burcu: Uzak çevre alanlarınızda, özellikle eğitim ve seyahate dayalı konularda hareketli ve hızlı olacaksınız. Hayata keyifle ve biraz da olurundan bakmanız çok önemli. Bugün kendiniz için yapacağınız işlerde mutluluk sizinle.
Başak Burcu: Alıp başınızı gitmek veya sizi ruhen dinlendirecek bir seyahatte bulunmak isteyebilrisiniz. Olayları eskiyle karşılaştırmaktan vazgeçmelisiniz. Yine de bazı durumları değerlendirmek ve ruhsal zenginliğiniz sizi mutlu edebilir.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insana yaklaşımlarınız bugün sosyal çevrelerde daha iyi bir ilişki içinde olmanıza yarayacak. Arkadaşlarınızla planlar devreye girebilir. Maddi konularda kendinizi iyi hissediyorsunuz.
Akrep Burcu: Yapmanız gereken işlerinizde bugünden gerçek anlamda faydalanabilirsiniz. Yine sağlığınızda fazla aşırıya kaçmadan gününüzü değerlendirin. Kendinizi göstereceğiniz ortamlarda bulunacaksınız.
Yay Burcu: Aşk hayatınızda lider ve cesur etkileriniz yüksek olacak. Bugün daha çok dış ortamlarda, değişik ve farklı yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni bilgiler keşfediyorsunuz ve bu en çok da aşk hayatınızda işinize yarayacak.
Oğlak Burcu: Ev yaşantınızda ve aile ilişkilerinizde cesur ve baskın tavırlarınız devrede olabilir. Herşeyi kendi istekleriniz göre şekillendirebilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda cömert yanlarınızı ortaya çıkaracak ve harcamalardan korkmayacaksınız.
Kova Burcu: Yakın çevre konularında veya iletişime dayalı alanlarınızda hareketli ve hızlı bir gün olabilir. Bir tek herşeyi ben bilirim tavrından uzak durmaya çalışın.Özel hayatınızda duygusal olarak partnerinizle bağlantılarınız güçlü olacak.
Balık Burcu: Bugün, parasal konularda beklenmedik bir gün geçirebilirsiniz. Günlük işleriniz için para harcamaya meyilli olacaksınız. İşlerden kafanızı biraz sıyırırsanız, etrafınızda olup biten olaylardan daha fazla haberdar olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR