HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gece saatlerine kadar Ay İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede Yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika birgün.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sosyal, aktif, kavrama gücü yüksek bir insansınız. Hayat sizin için devamlı hareketli olmalı, durağan şeylere tahammülünüz yok ve zor mutlu oluyorsunuz. Yarışmayı sevdiğinizden bu alanlardaki her tür meslek size çekici gelebilir. Bu sene hayata keyifle bakacaksınız, önemli koşturmalar sonucunda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Koç Burcu: Bugün kafanız hızlı, çözümsel ve mantıklı çalışacak. İletişime dayalı konularda çözüme yönelik harekete geçmek için uygun bir gün olabilir. Özel ilişkilerinizdeki sorunları kimseyle paylaşmayacak, duyacağınız bazı haberlerden dolayı gün içinde duygu iniş çıkışları yaşayacaksınız.

Boğa Burcu: Duygusal ve manevi yönünüz bu aralar fazlasıyla etkin olmasına rağmen, bugün hayatın elle tutulur yanlarına odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal ortamlarda bugün tatmin olmakta zorlanabilir, istediğiniz keyfi alamayabilirsiniz. İş alanlarınızda ciddi ve mantıklı davranmanız mümkün.

İkizler Burcu: Bugün sizin için oldukça keyifli ve rahat geçebilir. Mantığınız duygularınızdan daha fazla ön planda olacak. İş ortamlarınızda verici ve başkalarını düşünen yanlarınızı bir kenara bırakmazsanız, gün içinde çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bugün güne adapte olmakta zorlanabilir, koşturmalarınızın çokluğu yüzünden piliniz çabuk bittiğine şahit olabilirsiniz. Geçmiş konular ve meseleler gün içinde gündeminizde olacak. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı hoşgörüsüz bir tutum sergileyebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün sosyal ortamlarınız aktif olacak ve sevdiğiniz insanlarla veya arkadaşlarınızla iletişim halinde olacaksınız. Partnerinizin veya sevdiğiniz kişinin parasal hayatındaki belirsizlikler sizi yapmak istediklerinizden alıkoyabilir. Doğru iletişim sizi bir çok sorundan kurtarabilir.

Başak Burcu: Bugün iş ve kariyer alanlarınızla daha fazla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. İnsanların desteğini fazlasıyla alacağınız bir dönem içinde bulunuyorsunuz ama aynı desteği karşı taraftan göremeyebilirsiniz. İş alanınızda parasal konular sorumlulukları dert etmeyin.

Terazi Burcu: Bugün size keyif veren ve nefes almanızı sağlayan işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Tanımak istediğiniz insanlara vaktinizi ayırabilirsiniz. Özel ilişkileriniz, bugün sizi yeteri kadar tatmin etmeyebilir. Sorumluluklarınıza karşı ciddi yaklaşımlarınız olacak.

Akrep Burcu: Bugün tek başınıza hareket etmektense, gerek iş alanlarınızda, gerekse ortaklaşa para konularında başkalarından destek görmek ve yardım almak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda  pek tadınız tuzunuz olmayabilir, bunun nedeni gereğinden fazla iyimser davranmanız olabilir.

Yay Burcu: Bugün, özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek durumunda kalabilir veya sosyal olarak, yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. Aile hayatınızda bazı hazımsızlıklarınız ve tatminsizlikleriniz olabilir.

Oğlak Burcu: Bugün iş konularında mantıklı, iletişimi yüksek bir gün geçirebilirsiniz. Birden fazla iş arasında koşturacaksınız ama gün içinde iş alanlarınızda ağzınızın tadı yerinde olmayacak. Siz sorumluluklarınızı bildiğiniz ve işinizin üzerine ciddi bir şekilde eğildiğiniz sürece sorun yaşamayacaksınız.

Kova Burcu: Bugün eğlenceli, rahat ve keyifli yönleriniz ön plana çıkmaya başlıyor. Kendinizi bir çok konuda yaratıcı hissedebilirsiniz. Bir tek parasal konularda ve harcamalarınız alanında rahatsızlık duyabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren ciddi ve uzun soluklu bir proje veya iş gündeme gelebilir.

Balık Burcu: Bugün evinizle ilgilenmek veya ailevi konular üzerinde durmak isteyebilirsiniz. Gün içinde kendi isteklerinizi yapsanız bile bugün güne kanalize olmakta zorlanabilirsiniz. Moraliniz çabuk değişecek. Ortaklaşa para konularında ciddi ve önemli kararlar almanız yüksek görünüyor.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR