HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün oluşan venüs- neptün etkileşimiyle, ilişkilerimizde sevgidolu, duygusal ve fedakar yaklaşımlarımız yüksek olacak. Yaratıcılığımız artabilir. Hayatı eğlenceli, kreatif sevgi dolu gözlerle görebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; güçlü bir bünyeniz olduğundan sağlıkla ilgili konularda bir çok kereler şans sizden yana olacak. Kuracağınız önemli ilişkiler hayatınızın 2. döneminde size daha fazla yarar sağlayacak. Bu sene ilişkileriniz size çok şey kazandırabilir. Şanslısınız.

Koç Burcu: Parasal konularda yardıma muhtaç olan insanlara karşı yardım etmekte istekli olabilirsiniz. Keyfiniz bugün yoğun olabilir. Hareketli ve enerjik yanınızı maddi konulara yöneltebilirsiniz.

Boğa Burcu: Gün içinde, arkadaşlarınıza her konuda yardım etmek ve onlardan yardım almak için uygun bir gün olacak. Özel hayatınızda bazı şeyleri oturup konuşmak size zor gelebilir.

İkizler Burcu: İş ortamlarınızda sizden iyilik ve yardım isteyenleri geri çevirmeyeceksiniz. Bazı konuları gözden geçirmek için uygun bir gün olacak. Öğleden sonra bağlantılarınız yüksek olabilir.

Yengeç Burcu: Bugün, seyahat veya eğitim işlerinizde sosyal çevreniz size destek olabilir. Ya da siz bu alanlarda arkadaşlarınıza destek olabilirsiniz. Maddi konularda cömertliğiniz üzerinizde, öğleden sonra durgunlaşabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün, iş alanlarınızda diğer insanlardan hem maddi, hem manevi destek almanız zor değil. Yardımsever etkilerin size mükafat olarak döndüğünü görebilirsiniz. Hızlı başlayan gününüz, sosyal çevrenizi hareketlendirebilir.

Başak Burcu: Bugün,  seyahat isteğiniz ve tutkunuz, sevdiğiniz insanla romantik bir gezi planı yapmanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde yabancı gruplarla anlaşmalar içinde olacaksınız. İşleriniz önem kazanıyor.

Terazi Burcu: İş konularında beraber çalıştığınız insanlara yardımsever etkilerle yaklaşacaksınız. Siz başkalarına yardım ettikçe yeni fırsatlar kapınıza gelecek. Sosyal ilişkilerinizde göz kamaştırıyorsunuz.

Akrep Burcu: Aşk hayatınızda duygusal, romantik ve bir o kadar keyifli etkileriniz olacak. Bu dönem iş hayatınızın gerginliğini ve streslerini bir tek aşk hayatınızla rahatlatabilirsiniz. Maddi işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün, ailenize karşı yapmak zorunda olacağınız işlerinizi büyük bir yardımseverlik ve istekle yapacaksınız. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bugün, yakın çevrenizle işbirliğiniz yoğun olabilir. İnsanlara yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Ya da çocuğunuz için yakınçevreniz size yardım edebilir. Öğleden sonra yapmanız gereken işleriniz sorumluluğunuzu arttırabilir.

Kova Burcu: Gün içinde, aile hayatınıza parasal konularda yardımınız olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa vadeli, günlük planlarınız devrede olabilir. Sosyal hayatınızda bazı
tatminsizlikler akşam saatleri devrede olacak.
 
Balık Burcu: Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar size hayatınızla ilgili konularda yardımcı olacaklar. Siz de onlarla iyi bir iletişim halinde olacaksınız. İş alanlarınızda parasal olarak güzel gelişmeler yaşanabilir.


Etiketler
Hande Kazanova
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR