Bugün son defa etkinleşen uranüs- plüton karesiyle bir kaç gün boyunca gerek özel, gerek iş alanlarımızda ortaya çıkacak sorunlar bizleri zorlayabilir. Kökten değiştirmek istediğimiz ama yapamadığımız konu ve olaylar, bu kare etkinliğiyle açığa çıkacak. Kişisel olarak yapmamız gerekenler, fedakarlık, anlayış ve şefkate odaklanmak ve sevginin herşeyi aşabileceği gerçeğini unutmadan hareket etmektir. Ayrıca venüs boğa burcuna geçecek. 3 hafta boyunca güzelliklere, sanata ve parasal durumumuza yönelik ilişkilerimizi devreye sokabiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; meraklı, duyarlı ,özgürlüğüne düşkün, rahat bir insansınız. Bir insan size ne yapmanız gerektiğini söylediğinde tam tersi davranmaya meyillisiniz. Seyahat etme tutkunuz çok yüksek ve yeni yerler görmeyi arzuluyorsunuz. Bu sene, hayatınızda değişmesi gereken konular, olaylar için harekete geçmelisiniz.
Koç Burcu: İş alanlarınızda ve kişisel kararlarınızda zorlanabilirsiniz..


Sizi kısıtlayan herşeye ve herkese karşı isyankar ve asi davranmaya meyilli olacaksınız. Farklı ve özgür davranışlarınızı, iş alanlarınızdaki insanların anlamasına imkan olmayabilir.
Boğa Burcu: Bugün devreye giren zor etkileşim geleceğinize yönelik aldığınız kararlarda bazı bozulmalar ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Kafanızda bazı olayları büyütmeye meyilli olacaksınız. Kendinize daha fazla önem vereceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.
İkizler Burcu: Bugün devreye giren uranüs- plüton karesi, arkadaşlarınızla, parasal ilişkilerinizde bazı sorun ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir organizasyona ödediğiniz bir para veya ücret sizi zorlayabilir. Vereceğiniz tepkilere dikkat etmeniz gerekecek.
Yengeç Burcu: Uranüs- plüton karesiyle, ortaklaşa işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. İşinizde değişmesi gerekenlere odaklanmalı, gereksiz çıkışlardan ve risklerden kaçınmalısınız. Yeni tanışacağınız insanlardan yarar göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz.
Aslan Burcu: İş hayatınıza dayalı anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde bir takım baskılar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Üzerinizde oluşan baskı, vereceğiniz değişik tepkilerle karşınızdaki insanları şaşırtabilir. Temkinli ve dikkatli adımlar atmak önemli olacak.
Başak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda, parasal konularda bazı zorlanmalar yaşamanız söz konusu olabilir. Tutkularınızla ve inatçılığınızla hareket etmek sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi gerebilir. 3 hafta boyunca seyahatler, eğitim, medya, alanlarınızda güzel gelişmelere açıksınız.
Terazi Burcu: Bugün sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir. Ya da tam tersi durumla siz böyle hareket edebilirsiniz. Yine mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme etkileriniz yüksek olacak.
Akrep Burcu: Bugün ve civarı iletişime dayalı işlerinizde, sağlık alanlarınızda, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir. Özellikle iş alanlarınızda kendi fikirlerinizi kabul ettirmek gibi bir derdiniz olmamalı.
Yay Burcu: Özellikle borsada yatırım yapanlar, spekülatif işe sahip olanlar bu güne çok dikkat etmeliler. Yine aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar bütçenizi sarsabilir. Onlarla olan bağlantınıza ve olaylara dikkat edin.
Oğlak Burcu: Parayla ilgili konularda özellikle ailenize veya evinize yapacağınız parasal ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel istekleriniz ve aile hayatınız arasında sürtüşmeleriniz oluşabilir. Çabuk başkaldırmaya meyilli olacaksınız.
Kova Burcu: Bugün oluşan uranüs- plüton karesiyle, beklenmedik olaylarla yakın çevre ilişkileriniz veya iletişime dayalı iş alanlarınızda bir takım bozulmalar veya sorunlar oluşabilir. Bu alanlarda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.
Balık Burcu: Devreye giren etkileşim sosyal çevre, organizasyon, gruplara dayalı işlerinizde, parasal konularda sizi zorlayabilir. Bu alanlarınızda değişmesi gereken konuların üzerine eğilmeli, sorun yaşarsanız ani ve sert tepkiler göstermemelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR