Bugün akşam saatlerinde başak burcunda bir dolunay oluşacak. Dolunayla birlikte iş, hizmet ve sağlık alanlarımızda önemli sonuçlara ulaşmamız mümkün. Başlattığımız işlerin karşılığını bu dolunayla beraber alabiliriz. Bir yandan da bu dolunayda venüsün- plütona yaptığı sert açısıyla bazı ilişkilerimizde zorlanmalar altında olacağız.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; insanlara devamlı yardım etmek istiyorsunuz ama bu huyunuz bazen aşırıya kaçabilir. Dost ve arkadaşlarınız her zaman çevrenizde olacak. Hiç olmadık yerlerde davranış değişikliğine girmekten vazgeçmelisiniz. Bu sene, ilişkileriniz önemli olacak. İş hayatınızda da bazı sonuçlara ulaşmanız mümkün.
Koç Burcu: Bu dolunayda iş ve hizmet alanlarınızda bir kaç gün boyunca hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ruhen iyi hissettiğiniz bu süreçte, günlük dünyevi olaylarla uğraşmak sizi yorabilir. Sağlığınıza da dikkat edin.
Boğa Burcu: Bu dolunay, aşk hayatınızda önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu hızlı sosyal çevre içinde sevdiğiniz kişiye veya varsa çocuğunuza vakit ayırmak çok kolay olmayabilir. Hassaslıklara açık olmalısınız.
İkizler Burcu: Dolunay, sizin ev ve aile alanlarınızda bazı hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Kariyerinizin hızlı akttığı bu dönemde sevdiklerinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki para işlerinizde bazı ilişki bozulmaları devreye girebilir.
Yengeç Burcu: Akşam saatlerinde oluşan dolunay, yakın çevre, komşu, akraba veya kardeşlerinizle olan olayları hayatınıza taşıyacak. İlginizin daha çok uzak ortamlarda olduğu bu dönem, yakın çevrenize odaklanabilirsiniz. Düşüncelerinizde gitgeller yüksek olabilir.
Aslan Burcu: Bu dolunay para alanlarınıza yansıyacak. Elinize bir miktar para geçebilir. Sevdiğiniz insanla senin paran, benim param çekişmesinden kaçınmalısınız. Yine bu günlerde bazı kişilerle iş ilişkilerinizde baskı ve yönlendirmeden kaynaklanan sorunlara da açık görünüyorsunuz.
Başak Burcu: Akşam saatlerinde oluşan dolunay, önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Özel hayatınızın detaylarının ön planda olacağı bu dönem, sevdiğiniz insanla bu dolunay anlaşmak zor olabilir.
Terazi Burcu: Bu dolunay, iş alanlarınızda bir olayın iç yüzünü görmenizi sağlayacak. Kadersel etkilere sahip bir kaç gün geçirebilirsiniz. Yine sağlığınıza gereken özeni göstermeniz yerinde olabilir. Aile hayatınızda da bazı sürtüşmeler ve sorunlar su yüzüne çıkabilir.
Akrep Burcu: Arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay yaşayacaksınız. Bir kaç gün boyunca sosyal ortamlarda hassas bir takım oluşumlar içinde yer alabilirsiniz. Her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamaya çalışın.
Yay Burcu: Kariyer alanlarınızı etkileyecek olan dolunay, önemli bir işin sonuçlarını karşınıza çıkarabilir. Evinize gerekn özeni göstermeniz gereken bu dönem, iş alanlarınızda dengeyi iyi sağlamalısınız.
Oğlak Burcu: Bu dolunay, sehayat, eğitim konularınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bazı konuların derinindeki bilgiye ulaşacaksınız. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi rahat
Kova Burcu: Bu dolunayda ortaklaşa para alanlarınızda bazı hassaslıklar oluşabilir. Bir borç, kredi ödemesi, gözden kaçan bir vergi konusu devreye girebilir. Canınızı çok sıkmayın. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde sıkıntılar oluşabilir.
Balık Burcu: Bu bir kaç gün boyunca özel hayatınıza odaklanmanız gerekebilir. Evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda önemli kararlara ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara dikkat edin. Maddi konularda da bazı iş ilişkilerinizde de sorunlara açık bir gün olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR