Bugün ve yarın öğlene kadar Ay Aslan Burcunda dolaşıyor; Bugünlerde, planlar, organizasyonlar yapmak ön planda olabilir. Lükse olan düşkünlüğümüz had safhada olur. Alışveriş konusunda fazlaca cömert davranırız. Kendimizden her konuda emin olur, geri adım atmayız. Cesaretimiz ve özgürlük hissimiz ön plana çıkar. Aynı zamanda gururlu, despot, kontrolcü oluruz. Saçlarımızı kestirmek ve artistik formlar vermek için uygun günler.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız, yaratıcılığınız ve rahatlığınız en fazla sizi bu alanlarda destekliyor. Şansınızın olmadığını düşünseniz de önümüzdeki dönem bir çok fırsat sizi bekliyor olacak. Bu sene, şansınız önünüzde yeni yollar açabilir. Değişimlere daha fazla fırsat vermelisiniz.
Koç Burcu: Kendinizi çok iyi bir şekilde ifade edebilir, yapacağınız işlerde ortaya koyabilirsiniz. Her konuda düşüncelerinizi haklı görmeye müsait olacaksınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi hareketlendirecek.
Boğa Burcu: Harekete geçmeniz gereken yerlerde kendinizi çok sağlamcı bulmanız mümkün. Bugün, hayata derin bir saygı ve anlayışla yaklaşabilirsiniz. Evinizde arkadaşlarınızı ağırlamak öne çıkabilir. Kendi üzerinizdeki olumlu değişimlere odaklanmalısınız.
İkizler Burcu: Sosyal çevre alanlarınızdan, arkadaş ortamlarınızdan veya grupsal iş alanlarınızdan olumlu etkiler alıyor olacaksınız. Onlarla olan iletişiminiz size yeni kapılar açabilir. Fikirlerinizi gerçekleştirecek ortamları bulacaksınız.
Yengeç Burcu: Kariyerinizde ve iş alanlarınızda fırsatlarla dolu bir dönem. Bir konu ve proje üzerinde çalışıyorsanız olaylara farklı noktalardan bakmalısınız. Maddi konular ön planda olacak ve işlerinizin karşılığını alacaksınız.
Aslan Burcu: Uzak çevre alanlarınızda, iş konularında özellikle eğitim ve seyahate dayalı işlerinizde hareketli ve hızlı olacaksınız.Kafanızdaki planları uygulayabileceksiniz. Hayata keyifle ve biraz da rahat yaklaşabiliyorsunuz.
Başak Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda olabilir. Düşüncelerinizde moralinizi kolay bozuyorsunuz. Bu bugün biraz olayları eskiyle karşılaştırmaktan kaynaklı olabilir.
Terazi Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insana yaklaşımlarınız onu şaşırtmasın veya siz ona çok şaşırmamaya çalışın. İlişkinize bakış açınızı genişletmelisiniz. Arkadaşlarınızla planlar devreye girebilir.
Akrep Burcu: Yapmanız gereken işlerinizde bugünden gerçek anlamda faydalanabilirsiniz. Yine sağlığınızda fazla aşırıya kaçmadan gününüzü değerlendirin. Kendinizi göstereceğiniz ortamlarda bulunacaksınız.
Yay Burcu: Aşk hayatınızda lider ve cesur etkileriniz yüksek olacak. Bugün daha çok dış ortamlarda, değişik ve farklı yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Duyacaklarınız sizi hemen harekete geçirebilir.
Oğlak Burcu: Ev yaşantınızda ve aile ilişkilerinizde cesur ve baskın tavırlarınız devrede olabilir. Herşeyi kendi istekleriniz göre şekillendirebilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda cömert yanlarınızı ortaya çıkaracaksınız.
Kova Burcu: Yakın çevre konularında veya iletişime dayalı alanlarınızda hareketli ve hızlı bir gün olabilir. Bir tek herşeyi ben bilirim tavrından uzak durmaya çalışın.Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde güzel gelişmeler oluşabilir.
Balık Burcu: Bugün, parasal konularda beklenmedik bir gün geçirebilirsiniz. Günlük işleriniz için para harcamaya meyilli olacaksınız. İş alanlarınızdaki olumlu adımlar sizi fazlasıyla rahatlatacak.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR