HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Yay Burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugünler azabilir. Ev işlerinde temizlik ve tamirat için çok uygun. Beslenmede Protein günleri olduğundan , protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Bacak bölgesine yüklenmeden dolaşmak, gezinmek ve sportif faaliyetlerde bulunmak gerekecek. Isınmadan spor yapmaya kalkmayın. Fikir alışverişleri, felsefe, seyahat, bilgi ve beceri isteyen her iş için uygun.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, ilginç, farklı, hayalperest, yenilikçi, değişimi seven, kültürlü bir insansınız. Hayalgücünüz çok gelişmiş ve hayalgücünüzü aktif hale getirecek işlerde daha fazla başarı kazanacaksınız. Sizi sinirlendirdiklerinde inatçı ve zor ikna olan bir insan oluyorsunuz. Yenilikleri ve değişimi takip eden bir insan olarak kendi çevrenizde etkilisiniz. Bu sene, yenilikler ve ilginç fırsatlar karşınıza çıkacak.

Koç Burcu: Bugün farklı ve değişik yerlerde bulunma isteğiniz yüksek olacak. Özel hayatınızdaki değişimleri ve yaşadıklarınızı tanımadığınız insanlarla paylaşmak öne çıkabilir. Hayata ne kadar umutla baksanız bile, bazı korkularınız sizi engelliyor.

Boğa Burcu: Bugün psikolojik olarak özgürlüğünüz önemli olacak ve para konularında rahat hareket etme isteğiniz yoğun akacak. Ketum davranışlar sergileme veya  planlarınızı gizleme isteğiniz fazla yoğun olabilir.

İkizler Burcu: Bugün sevdiğiniz kişiyle aldığınız kararlarınızı sevdiğiniz insanlarla paylaşabilir, düşüncelerinizden ciddi bir şekilde bahsetme imkanı bulabilirsiniz. Taşınma veya yer değiştirme konuları konuşulabilir.

Yengeç Burcu: İş alanlarınızda bir karar vermek veya alınmış bir kararı aile büyüklerinizle veya sevdiklerinizle paylaşmak bugün ön planda olacak. Alışkanlıklarınızı yeniden yapılandırmak ve kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu: Uzun zamandır bulamadığınız fırsatları, sevdiğiniz insanla paylaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Hayata yaklaşımınız insancıl ve sıcak, yakın çevrenizdekilerle güzel paylaşımlarınız olabilir.

Başak Burcu: Aile hayatınıza yönelik konularda bazen tutarsız ve sabırsız olabilirsiniz. Bir şeyi yapmaya karar verdiğinizde hemen harekete geçmek ve tamamlamak isteyenlerdensiniz. Bugün ev ve aile hayatınızı paylaştığınız insanla zevkleriniz örtüşmeyebilir.

Terazi Burcu: Bugün özgür ve ateşli yanlarınızla aileniz ve sevdiklerinizle beraber olmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla bir araya gelmek ve uzun zamandır ihmal ettiğiniz ahbaplarınıza ve akrabalarınıza vakit ayırmak ruhunuza iyi gelecek.

Akrep Burcu: Bugün hesap kitap işleriniz yoğun olabilir veya özel hayatınızla ilgili konularda parasal olarak yapacaklarınızı hesaplayabilirsiniz. Hayata bu kadar kontrolcü bir şekilde yaklaşmamayı öğrenmeniz gerekiyor.

Yay Burcu: Aile bireylerinizin düşüncelerine hoş görüyle yaklaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Onun dışında gün boyunca sadece kendi istekleriniz ve arzularınız daha fazla ön planda olacak. Gezmek ve dolaşmak sizin tek ilacınız.

Oğlak Burcu: Hayatınızla ilgili konularda belirsizlikler olunca hemen paniğe kapılıyorsunuz çünkü bugün elinizde plan, program için istediğiniz doneler bulunmuyor. Hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak.

Kova Burcu: Bugün insanlara yardım, paylaşım daha fazla ön planda olacak. Geleceğinize dair alacağınız kararlarda arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizdeki insanlardan görüş alabilirsiniz. Yine de sizin için verilmiş bir kararı değiştirmek zor gibi gözüküyor.

Balık Burcu: Bugün dışarıda olmak ve kalabalıklar içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Etrafınızı gözlemlemek ve çevrenizde neler olup bittiğini anlamak istiyorsunuz. Yoğun duyguların sizi çok yormasına izin vermeyin.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR