Bu Pazar Ay Terazi burcunda dolaşıyor; Ayın terazi burcunda olması, sevgiyi, nezaketi, güzelliği, keyfi ve ince zevkleri temsil eder. Bu nedenle bugünlerde hayatımıza tüm bu özellikler yansır. Bunların dışında daha neşeli ve esprili bir enerji sarar bizleri. Terazi günlerinde hayatımıza yansıyan bu özellikler hem sosyal hem de ikili ilişkilerimize destek verir. Aşk duygusu ve romantik anlar ön plana çıkar.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; değişken, kararsız, kaygılı, zeki, uyumsuz ve düzenli bir insansınız. Şahsi konularda hukuki sorunlarınız oluşabilir. Başkalarının sorunlarına karşı kayıtsız olmanıza rağmen, kendiniz bir zorlukla karşılaştığınızda fazla kaygılanıyor ve çevrenizden destek bekliyorsunuz. Bu sene, özel hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı hissetmeniz mümkün.
Koç Burcu: Bugün, sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek durumunda olabilirsiniz. İş alanlarınızda bir çok insandan gizli destek görebilirsiniz. Kafanızdaki planlar veya projeler için güçlü insanlardan yardım almak hiç zor değil.
Boğa Burcu: Kafanıza takılanlar ve yapılması gerekenler ruhen sizi zorlasa bile, işlerinizi tamamlayacaksınız. Sosyal çevreniz gerek ilişkilerinizde, gerekse ortaklı iş alanlarınızda sizi destekleyecek. Daha az tanıdığınız insanlar yaptığınız işlerde size yardımda bulunacak.
İkizler Burcu: Bugün hayatın keyif veren taraflarına odaklanmak isteyeceksiniz ama yine de içinizde sizi kemiren bir şeyler olabilir. Başkalarından parasal olarak alacağınız destekle, iş alanlarınızda istediğiniz fonları yaratacağınız bir dönem.

Yengeç Burcu: Bugün aileniz, büyükleriniz veya ev hayatınız daha fazla hayatınızın merkezinde olabilir. Özel hayatınızdaki sorumluluklarınız diğer insanlar tarafından desteklenecek. Ortaklı işlerinizde yaratıcı ve bir o kadar da sağlam ilişkiler devredye girebilir.Aslan Burcu: Bugün yakın çevrenizle hızlı başlayan iletişim trafiğiniz, dış ortamlardan alacağınız haberlerle bölünebilir. İş hayatınızda etkili yöntemlerinizle hareket edecek, parasal konularda istediğiniz şartları sağlayacaksınız.
Başak Burcu: Aşk hayatınızda, özel ilişkilerinizde kalıcı ve güzel adımlar atılabilir. Ortaklaşa işlerinizde de bu etkiler altındasınız. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi her tür iş ve ilişki konusunda destekleyecek.
Terazi Burcu: Kendi isteklerinize yönelik geçirmek istediğiniz gününüz, sevdiğiniz insanla bazı zorlanmalara neden olabilir. Ailenizdeki insanların sağlığıyla ilgilenerek, günlük işleriniz için gereken gücü üzerinizde bulacaksınız.
Akrep Burcu: Bugün, geçmiş konu ve olaylar daha fazla ön planda olabilir. Hayatınıza dair attığınız adımların gerek özel hayatınızda, gerekse iş alanlarınızda desteklendiğini göreceksiniz.
Yay Burcu: Bugün sosyal ortamlarınız aktif olacak, arkadaşlarınızla vakit harcamak isteyebilirsiniz. Aile hayatınız ve ev konularınızda beklenmedik destekleriniz olabilir. Maddi olarak kendinizi şanslı ve güvende hissedebilirsiniz.
Oğlak Burcu: Sosyal çevre ortamlarınızda veya grupsal işlerinizde etkili ilişkileriniz devreye girmeye başlıyor. Geleceğe yönelik işleriniz için önemli adımlar atılabilir. Kişiliğinizle insanları etkilemeniz hiç zor olmayacak.
Kova Burcu: Bugün bulunacağınız dış ortamlarda veya seyahatlerde kendinizi bulunacağınız ortamlara vermekte zorlanabilirsiniz. Geri planda tuttuğunuz gücünüzü, toplum için harcayabilirsiniz. İlişkilerinizi işleriniz ve planlarınız için kullanabilirsiniz.
Balık Burcu: Bugün ortaklaşa para konularında yaşayacağınız bazı şeyler canınızı sıkabilir, bu sizi çok üzmesin zira, sosyal çevrenizdeki güçlü ilişkileriniz kalıcı sonuçlar, güzel projeler adına sizi destekleyecek.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR