HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Aslan burcunda dolaşacak.  Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden bu iki gün o organlarımız inanılmaz hassas olacaktır. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. Beslenmede protein günleri, zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz. Protein acı ve bol baharatlı yemek alımında aşırıya kaçmamalı, bol sıvı tüketmeli ve meyve yemeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; yaratıcı, orijinal, farklı, bilimsel, yetenekli, maceraperest ve biraz dikkatsiz bir insansınız. Sevdiğiniz konularda sabretmeyi ve beklemeyi iyi biliyorsunuz. Bilimsel konularda yeteneğiniz fazla olabilir. Aniden öfkelenme ve parlama huyunuz en çok özel hayatınızı etkileyecek. Bu sene, çok şanslı olacak özel hayatınızda biraz daha eğlenceli ve keyifli etkiler altında olacaksınız.

Koç Burcu: Bugün daha önceden konuşulmuş ve tasarlanmış işleriniz istediğiniz şansı yakalayabilirsiniz. Özellikle eğlence veya aşk hayatınızda önemli olaylar cereyan edebilir. Bazı konuşmalar bir kulağınızdan girip öbüründen çıkıyor.

Boğa Burcu: Geçmiş konulara olumlu ve pozitif yaklaşımınızla kendi şansınızı kendiniz yönlendirebilirsiniz. Evinize veya ailenize yönelik işlerinizde duygularınız kolay harekete geçecek.
Ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu: Psikolojik olarak hayata bakış açınızda veya geleceğe yönelik işlerinizde anlayışlı, iyimser tavırlarınız ön planda olacak içsel stresleriniz de yüksek olabilir. Aslında sıkıntı yapacak birşey yok ama kafanızda bazı konular gereksiz yer kaplıyor.

Yengeç Burcu: Bugün, dış ortamlarda önemli konuşmalar ve tamamlanmamış işleriniz gündeme gelebilir ama kendinizi düşünmeyi de ihmal etmeyin. Bu gün alışverişlerinizde ihtiyacınız dışında hareket edebilirsiniz.

Aslan Burcu: Başka insanların bakış açılarına karşı anlayışla yaklaşmanız çok önemli. Bugün sadece kendi istekleriniz ve planlarınız devrede olabilir. Keyfiniz yüksek olacak.  Sevdiğiniz insanla aynı tadı almakta ve paylaşmakta zorlanabilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün genel olarak geri planda durmak isteyebilir, önemli işlerinizi gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Hisleriniz bu aralar kuvvetli ve ne istediğinizi ve hissettiğinizi biliyor olacaksınız.

Terazi Burcu: Sosyal hayatınız bugün renkli olabilir. Toplum içinde nasıl davranması gerektiğini bileceksiniz. Bu hafta hızlı etkilere açıksınız, enerjinizi toplayın ve kendinizi çok yormamaya özen gösterin.

Akrep Burcu: Bugün tamamlamanız gereken bir işiniz varsa bir işinizi bitirmeden diğerine geçmeyin. Aşk hayatınızda bu aralar oldukça romantik ve hayalperest etkiler altında olacaksınız ama aile hayatınıza dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu: Hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olacak. Yakın çevrenizle geçmişte kalan konuşmalarda onların üzerine çok gitmemelisiniz. Bugün size ne söylenirse çok kaale almayacaksınız.

Oğlak Burcu: Parasal konuları bugün kafanızda gereğinden fazla büyütebilirsiniz, bir yandan da karşınıza çıkan gelişmeler hoşunuza gidiyor. İletişim halinde olacaklarınıza hoşgörünüz yüksek.

Kova Burcu: Bugün özel hayatınız veya ortaklı işleriniz yoğun olabilir. İletişime dayalı işleriniz için rahat etkiler altında olabilirsiniz. Maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekebilir.

Balık Burcu: Diğer insanları yeteri kadar önemsiyorsunuz. Bugün onlara yardım etmek öne çıkabilir. İş alanlarınızda önce yapmanız gerekenleri tamamlamalı ve işin içine duygularınızı katmamanız gerektiğini bileceksiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR