HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Pazartesi günü hayata bakış açımız esnek olacak ve farklı işlerle uğraşmaktan mutluluk duyabiliriz. Çarşamba günü aslan burcunda bir dolunay yaşanacak. Grupsal işlerimizde ve arkadaşlarımızla olan bağlantılarımızda önemli sonuçlar karşımıza çıkabilir. Enerjimiz yüksek olduğundan bazı duygusal hassaslıklara açık olmalıyız. Yine de bu dolunay özel yaşantımızda ve işlerimizde hassaslıklar yaşasak bile, duygusal olarak zorlukların üzerinden gelmesini bileceğiz. Dolunay sonrası işlerimizde kalıcı adımlar atılabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çoşkulu, iyimser, cömert, özgürlüğüne düşkün, keyifli, neşeli, enerjik bir insansınız. Doğayı ve açık havayı sevdiğiniz gibi değişik spor ve macera içeren oyunlara bayılıyorsunuz. Maceracı yönünüz size bir çok yeni ve ilginç dostlar kazandıracak. Bu sene her yönden güzel şanslara sahip olacaksınız.

Koç Burcu: Arkadaşlarınızla beraber heyecanlı, keyifli işlere kalkışma isteğinizle haftanıza merhaba diyeceksiniz. Çevrenizi ve işteki insanları fikirlerinizle etkilemek bugün hiç de zor olmayacak. Akşam saatlerinde keyfiniz daha da artmaya başlayacak.

Boğa Burcu: Haftanıza iletişiminiz aktif olarak başlayacaksınız. Önünüzdeki dönem için dikkatli ve planlı davranmak yarar sağlayabilir. İş alanlarınızda sezgileriniz bugün sizi esnek kılabilir ve bir işi kendi lehinize çevirerek, görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

İkizler Burcu: Maddi konularda üreteceğiniz çözümler şimdilik işinize yarayabilir. Arkadaşlarınız size sunacakları değişik fırsat ve alternatiflerle hayatınıza farklı işler katabilirler. Geleceğiniz konusunda umutlusunuz.

Yengeç Burcu: Cesaretli ve korkusuz adım atma isteğiniz yüksek. Ortak para alanlarınızda para idaresini kimse sizin kadar iyi yapamaz, bu işin takdirini patronlarınızdan alabilirsiniz. Bu haftabaşı farklı ve değişik olan herşey daha çok ilginizi çekebilir.

Aslan Burcu: Parasal konularda içiniz rahat olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla seyahat planları sizi esnek ve mutlu kılabilir. Birden fazla iş teklifiyle geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiniz yerine gelmeye başlıyor.

Başak Burcu: Bu haftabaşı Sağlığınızı fazla zorlamamaya özen gösterin. Ayrıca bugün ortaklaşa para alanlarınızda neler yapılması gerektiğini bileceksiniz. İşlerinizi iyi planlayın ve değişik şeyler denemekten korkmayın. Sosyalliğiniz akşam saatlerinde yerini sakinliğe bırakabilir.

Terazi Burcu: Kendinize güvenen, hırslı yanlarınız ortaya çıkabilir. Ailevi konularda alacağınız kararlar bugün etkili olacak. Özel hayatınızda işler tam da istediğiniz gibi gelişiyor. Aşk hayatınızda farklı ve değişik işlerin peşinden gideceksiniz.

Akrep Burcu: Bugün uzak çevrenize dair alacağınız kararlar etkili olacak. Aile ilişkilerinizde  ve ev hayatınızda yapılması gereken işlerinizde değişik ve farklı çözümler üretmenin yollarını bulacaksınız. Akşam saatlerinde enerjiniz artacak.

Yay Burcu: İletişime, bilişime yönelik işlerinizde  yararlı etkiler altındasınız. Yakın çevrenizle akitiviteler ve faaliyetler sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde iletişiminizi etkili bir şekilde kullanacaksınız.

Oğlak Burcu: Hayata karşı biraz daha rahat davranmanız gereken bir dönem. Aile hayatınız için para konuşmaları sizi heyecanlandırabilir. Bir ev düşünüyorsanız farklı ve değişik teklifler sizi daha çok heyecanlandırabilir.

Kova Burcu: Bu haftabaşı yapılması gereken günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran bir çok şey karşınıza gelebilir. Hayata umutla, derinden ve biraz da orijinal yaklaşmayı tercih edeceksiniz. Yakın çevrenizdeki değişimlerden faydalanın.

Balık Burcu: Harekete geçmemeniz gereken bir zaman dilimi içindesiniz. İçgüdüsel olarak bu aralar neyin, ne kadar ettiğini iyi tahmin edecek, beklenmedik para kazançlarına açık olacaksınız. Hayata keyifle baktıkça işleriniz daha da güzelleşecek.






Etiketler
Hande Kazanova
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR