Bugün ve yarın Ay İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. İkizler Burcu astrolojide omuzları, kolları, elleri ve ciğerleri temsil eder. Ay bu burçta dolaşırken bu organlarımızı hassaslaştırdığından acil olmadıkça operasyonlardan bu tarihler arası kaçınmakta fayda var. Romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; hırslı, şanslı, zeki, herşeyi kendine göre uydurmayı bilen, idareci, bir insansınız. Yaşamdan her koşulda zevk almasını biliyorsunuz. Rahatsınız ve bu rahatlığınız size zor durumlarda oldukça yardımcı olacak. Evinize, yuvanıza bağlısınız ve çocukları çok seviyorsunuz. Bu sene, iletişimsel konularda şans sizden yana.
Koç Burcu: Bugün, iletişime dayalı alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Arkadaşlarınız ve çevrenizle iletişim halinde olabilir ve kısa vadeli planlar içerisine girebilirsiniz. Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşleriniz olan iletişiminiz bu iki gün boyunca devrede olabilir.
Boğa Burcu: Bugün, maddi konular devreye girmeye başlayacak. İş ortamlarınızdaki hareketlilik, maddi anlamda size güzel getiriler ve geri dönüşler sağlayabilir. Şartları lehinize çevirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda canınız istediği gibi davranacaksınız.
İkizler Burcu: Kişisel istekleriniz ön planda olmaya başlayacak. Bir kaç gündür yaşadığınız zorlanmalar ve isteksizlikler geride kalmaya başlıyor. Gün içinde yapmanız gereken işler konusunda iyi koordine olacaksınız. İş alanlarınızda kafa karışıklıklarına dikkat.
Yengeç Burcu: Canınız pek de bir şeyle uğraşmak istemeyecek. Geçmişi anmak, bazı karşılaştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu da hızlı bir işiniz varsa sizi yavaşlatabilir. Onun dışında araştırma isteyen işleriniz için hislerinizi devreye sokun.
Aslan Burcu: Bugün, sosyal ortamlarınız aktif olmaya başlıyor. Bulunacağınız sosyal ortamlarda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla ortak planlar yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz.
Başak Burcu: Bugün , artık tamamen iş alanlarınıza kanalize olabilirsiniz. Daha çok çalışmak ve göz önünde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Özel hayatınızda heyecan sizi harekete geçirebilir ama bazı sorunlara da açık olacaksınız.
Terazi Burcu: Bugün, dış ortamlar, işler veya seyahatler gündeme gelebilir. Geçmişte tanıdınız bir insanla, yeni bir iş planı veya görüşmesi içine girebilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda kendinizi daha rahat ortaya koyacaksınız.
Akrep Burcu: Bugün, artık para konularını konuşmak ve gözden geçirmek zamanı olacak. Ortaklaşa para alanlarınıza yönelebilirsiniz. Evinize veya ailenize yönelik kararlar bugün güçlü ve mantıklı olabilir.
Yay Burcu: Bugün, özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın isteklerine ve hayatına göre önceliklerinizi belirleyeceksiniz. Yakın çevrenizle veya iletişim halinde olacağınız insanlarla keyifli planlar içerisine girebilirsiniz. Aile alanlarınızdaki sorunları kafanıza takmamaya çalışın.
Oğlak Burcu: Bugün, daha fazla yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kafanız iş konularında sistemli çalışacak ve aynı anda bir çok işi halletmeye çalışacaksınız. Maddi durumunuz sizi fazlasıyla ilgilendiriyor ama sıkıntıda değilsiniz. Yakın çevrenizle sorunlara açık birkaç gün geçirebilirsiniz.
Kova Burcu: Bugün aşk hayatınız öne çıkmaya başlayabilir. Çocuğunuz varsa onun hayatı önem kazanmaya başlayacak. Hayata ve olaylara aşkla ve keyifle bakmayı seveceksiniz. Bu da size gereksiz para harcatabilir.
Balık Burcu: Bugün, ev ve aile hayatlarınız öne çıkmaya başlayacak. İş alanlarınızın dışında kendi özel hayatınızın detaylarıyla daha fazla uğraşabilirsiniz. Ruh halinizi güçlendirmeli ve sizin dışınızda gelişen olayları çok fazla kafanıza takmamalısınız.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR