HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. İkizler Burcu astrolojide omuzları, kolları, elleri ve ciğerleri temsil eder. Ay bu burçta dolaşırken bu organlarımızı hassaslaştırdığından acil olmadıkça operasyonlardan bu tarihler arası kaçınmakta fayda var. Romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, canayakın, zeki, çabuk öğrenen, sanatkar, sevgi dolu bir insansınız. Yetenekli olduğunuzdan, nasıl olsa yaparım tavrı hayatınızda ağır basıyor. Zaman zaman bencilliğiniz artıyor ve özel yaşantınızda zorlanmalar yaşıyorsunuz. Az gayret gösterip, çok fazla karşılığını almak isteyebilirsiniz. Bu sene, iletişiminiz sizi yukarılara taşıyabilir.

Koç Burcu: Bugün, iletişime dayalı alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Sabah saatlerinde kafanız dalgın olabilir. Arkadaşlarınız ve çevrenizle iletişim halinde olabilir ve kısa vadeli planlar içerisine girebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün, maddi konular devreye girmeye başlayacak. Sabah saatlerinde sosyal ortamlarınızda kafa dalgınlıklarına dikkat edin. İş ortamlarınızdaki hareketlilik, size güzel getiriler ve geri dönüşler sağlayabilir.

İkizler Burcu: Bugün kendinizi rahat ifade etmeye başlayacaksınız. Kişisel istekleriniz ön planda olmaya başlayacak. Sabah saatlerinde dalgınlıklara dikkat. Gün içinde işlerinizde iyi koordine olacaksınız.

Yengeç Burcu: Bu bir iki gün boyunca  herşey biraz ağırlaşabilir. Canınız pek de bir şeyle uğraşmak istemeyecek. Geçmişi anmak, bazı karşılaştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu da hızlı bir işiniz varsa sizi yavaşlatabilir.

Aslan Burcu: Bugün, bulunacağınız sosyal ortamlarda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla ortak planlar yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanıyor.

Başak Burcu: Bugün, artık tamamen iş alanlarınıza kanalize olabilirsiniz. Daha çok çalışmak ve göz önünde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Çalışmayanlarsa kalabalık yerlerde olmayı tercih edebilirler.

Terazi Burcu: Bugün, dış ortamlar, işler veya seyahatler gündeme gelebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. Aile hayatınızda çabuk fırtınalar estirmeye yatkın bir dönem, biraz daha esnek olmaya çalışın.

Akrep Burcu: Bugün, artık para konularını konuşmak ve gözden geçirmek zamanı olacak. Ortaklaşa para alanlarınıza yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki hareketlilik size yaşam enerjisi verecek ama sabah saatlerinde alınganlıklara dikkat edin.

Yay Burcu: Bugün, özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın isteklerine ve hayatına göre önceliklerinizi belirleyecek ve beraber esnek ve farklı planlar yapacaksınız. Kafanıza takılan soruları ona sormaktan çekinmeyin.

Oğlak Burcu: Bugün, daha fazla yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kafanız iş konularında sistemli çalışacak ve aynı anda bir çok işi halletmeye çalışacaksınız. İş ve kişisel istekleriniz üzerinizde baskı oluşturabilir.

Kova Burcu: Bugün aşk hayatınız öne çıkmaya başlayabilir. Çocuğunuz varsa onun hayatı önem kazanmaya başlayacak. Hayata ve olaylara aşkla ve keyifle bakmayı seveceksiniz. Biraz kabuğunuzdan çıkmanız size iyi gelebilir.

Balık Burcu: Bugün, ev ve aile hayatlarınız öne çıkmaya başlayacak. İş alanlarınızın dışında kendi özel hayatınızın detaylarıyla daha fazla uğraşabilirsiniz. Ruh halinizi güçlendirmeli ve sizin dışınızda gelişen olayları çok fazla kafanıza takmamalısınız.

Etiketler
Hande Kazanova
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR