Bugün ve yarın akşam saatlerine kadar Ay Aslan burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden bu iki gün o organlarımız inanılmaz hassas olacaktır. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. Beslenmede protein günleri, zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız, şanslı, popüler, iş alanında ileri görüşe sahip bir insansınız. Güçlü insanlar ve ortamlardan her daim yardım göreceksiniz. Önemli başarılar kazanacaksınız ama bu başarılardaki tutumunuzun özel hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Bu sene, ailenizde, ilişkilerinizde ve işinizde başarı sizin olacak.
Koç Burcu: Güne hareketli ve uyumlu enerjilerle başlıyorsunuz. Ortaklaşa para alanlarınızda bazı konular canınızı sıksa bile, koşullara kolay adapte olabilmesini becereksiniz. Fikirlerinizde aşırı iyimserlikten kaçının.

Boğa Burcu: Kendinizi ortaklaşa para alanlarınızda oldukça şanslı ve iyimser hissediyorsunuz. Paraya dayalı işlerinizde bu bir kaç gün uçmamaya çalışın. Aile hayatınızda kendinizi huzurlu kılacaksınız.

İkizler Burcu: Özel hayatınızda ve hayatınıza yönelik oluşumlarda ayaklarınız adeta yerden kesilmiş durumda. Bugün herşeye aşırı bir iyimserlikle yaklaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdekiler sizinle aynı duygularda olabilir.

Yengeç Burcu: İş alanlarınızda ve sağlığınızla ilgili konularda aşırı iyimserlikle ve memnuniyetle yola çıkabilirsiniz. İş hayatınızda düşündüklerinizi bir plan içine oturtmanız kolay gözüküyor, tembelliği bir kenara bırakmalısınız.

Aslan Burcu: Güne şartlar lehinizde ve bir o kadar keyifli başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde paylaşım halinde olacaklarınız moralinizi arttırabilir. Ailevi konularda bazı konuları kafanıza takmamayı öğreneceksiniz.

Başak Burcu: Yaptığınız işlerden alacağınız güzel sonuçlar aile hayatınızda sizi daha mutlu edebilir. Bu dönem olaylara aşırı bir iyimserlikle yaklaşabilirsiniz. Bugün diğer insanlarla olmaktan ziyade ruhunuza vakit ayırmalısınız.

Terazi Burcu: Bugün düşüncelerinizde oldukça pozitif ve aşırı iyimser tavırlarınızla hareket edeceksiniz. Sosyal ortamlardan alacağınız güzel haberler, bir çok konuda yeni kararlar almanıza neden olabilir.

Akrep Burcu: Bugün parasal konularda şans sizden yana olabilir. Aşırı rahat tavırlarınızla kendinizi mutlu hissedeceksiniz. İş alanlarınızda bazı şeyler canınızı sıksa bile, olumlu duygularınıza odaklanmalısınız.

Yay Burcu: Kendinizi geliştireceğiniz konularda şanslı ve iyimser etkiler altındasınız. Canınız kapalı yerlerde bulunmak istemeyebilir. Uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler keyfinizi arttıracak.

Oğlak Burcu: Bugün ortaklaşa para alanlarınız aktif olacak. Ödemelerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Zorlandığınız noktalarda rahat bir nefes alacaksınız ama sosyal ortamlarda bu kadar rahat olmayabilirsiniz.

Kova Burcu: Gününüze bulunacağınız sosyal ortamlardan alacağınız şanslı haberlerle başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda herşeyi abartmak hoşunuza gidebilir. Bugün ortaklaşa işlerinizin peşinden gidebilirsiniz.

Balık Burcu: İş ve kariyer alanlarınızda şanslı ve mutlu etkiler altındasınız. Bugün yapılması gereken günlük rutin işleriniz devrede olabilir. Bazı sorumluluklar sizi zorlasa da kafanıza çok takmayın, şansınız yüksek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR