HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün Ay Koç Burcunda dolaşıyor. Beyin sistemimiz uyarılıyor. Baş ağrıları, migren,  sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Bu bir kaç gün mümkün olduğunca bu operasyonları olmamakta fayda var. Özellikle estetik operasyonlardan uzak durmalıyız. Beslenmede protein günleri olduğundan bu günlerde protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarınız karşılayacaktır. Genel anlamda, duyularımız fazlasıyla hassas olacağından huzursuz ve gergin hissedebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; derin düşünen, iyi yürekli, cömert, tartışmacı bir insansınız. Ani verilecek kararlarda ve spekülatif işlerde diğer insanlara göre daha çok dikkatli olmalısınız. Başınızdan bir kaza geçebilir. Yine de başarılı ve uzun bir yaşamınız olacak. Bu sene, aşk hayatınızda önemli ve güzel gelişmeler yaşanabilir.

Koç Burcu: Gün içinde hareketli tavırlarınızla, adeta yerinizde duramayacak, dolaşmak, temiz hava almak, kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Diğer insanlara yardım etme arzunuz ön planda olacak. Bir yandan da hayata aşkla bakacaksınız.

Boğa Burcu: Geçmiş konu ve olaylar daha fazla ilginiz dahilinde olacak. Arkadaşlarınızla, sosyal çevre alanlarınızda yardımsever tavırlarınızla hareket edebilirsiniz. Bugünlerde hislerinize fazlasıyla önem vereceksiniz ve bu da tavırlarınıza yansıyabilir.

İkizler Burcu: Sosyal çevreniz ve arkadaş alanlarınızdaki konular aktif olabilir. Daha önce konuşulan ortaklaşa bir proje gündeme gelebilir. İş hayatınızda yardım severliğiniz üzerinizde ve etkili iletişiminiz hem ortaklaşa işlerinize, hem de özel hayatınıza güzel yansıyacak..

Yengeç Burcu: Bugün, yapılacak işlerinize konsantre olmaya çalışın. İşinizde uyumlu ortamlar içinde olacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlara yardım etmek isteyeceksiniz. Parasal iş bağlantılarınız sizi çok mutlu edebilir.

Aslan Burcu: İş alanlarınızda, yapılması gereken günlük işlerinizde tembellik oluşabilir. Başkalarına yardım etmek öne çıkacak ama kendi işleriniz için aynı duyarlılığı gösteremeyebilirsiniz. Gezmek, eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu: Enerjinizi hem işinize, hem kişisel alanlarınıza yaymak, uzun vadeli planlarınız için işinize yarayacak. Bugün, sevdiğiniz insana karşı şefkatli ve anlayışlı tavırlarınız ön planda olurken aile hayatınızda da istediğiniz keyfi ve huzuru yakalayabilirsiniz..

Terazi Burcu:  Bugün, özel hayatınız ve sevdiğiniz insanın hayatının detayları daha fazla gündeminizde olacak.  Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz için harekete geçeceksiniz ama bu sizi sinirli yapmasın. Önemli bir davete partnerinizi de dahil etmeye çalışın.

Akrep Burcu: Yakın çevrenizle kuracağınız güçlü bağlar ve iletişim bu hafta genel olarak işinize yarayacak. Aşk hayatınızda iyi bir iletişimle keyifli ve etkili bir gün sizleri bekliyor. İş hayatınızda güzel oluşumlar altındasınız, acele etmeden yolunuzda ilerleyin.

Yay Burcu: Bugün eğlenceli bakış açınızla hem işinizde, hem de özel hayatınızda kafanıza göre hareket edebilir, durağan insanlardan ve olaylardan kolay sıkılabilirsiniz. Kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda mutlu ve iyimser duygular altındasınız.

Oğlak Burcu: Bugün, özgürlük duygunuz yüksek olacağından ve kolay sıkılma etkilerinizden kaynaklı olarak aile hayatınızda sevdiklerinizle sürtüşmemeye özen gösterin. Gün içinde yakın çevrenizdeki insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün yakın çevre ve iletişim konuları daha fazla vaktinizi alabilir.Bu alanlarda hızlı ve çabuk kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Eş, iş ve arkadaş üçgeninde kendinizi mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Kafanızdaki planların iş yaptığını görebilirsiniz.

Balık Burcu: Bu birkaç gün yapılacak konuşma ve görüşmeler size para olarak geri dönebilir. Arkadaşlarınıza karşı iyi niyet ve duygularla hareket etmenize rağmen bazı konularda onları anlamakta zorlanabilirsiniz. İşinizdeki güzel gelişmelere odaklanmalısınız.