Bu Pazar, biraz tembel, biraz hayalyerest, biraz dağınık etkilerle hareket edebiliriz. Sabah saatlerinde hayata keyifle bakmakta ve kolay tatmin olmakta zorlanabiliriz. Özel hayatımızda sevdiğimiz insanla aynı zevkleri paylaşmıyor olacağız, akşam saatlerinde yapılması gerekenler kolay halledilebilir, Pazartesiye hazırlanmak için akşam ve gece saatleri daha uygun olabilir.BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, değişken, ne yapacağı belli olmayan, mutlu bir insansınız. Çok güçlü donanımlara sahip olduğunuz halde, değişkenliğinizle çok çabuk yön değiştiriyor ve iş hayatınızda zorlanıyorsunuz. Size yardım eden gizli insanlar sayesinde yapacaklarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu sene, yeni iş fırsatları karşınıza gelecek.
Koç Burcu: Bugün sosyal çevreniz adına kolay organize olacak, ilişkilerinizi iyi kullanacaksınız. Kendinizle olmak ve yalnız vakit geçirmek istiyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi ortaya koymakta güçlük çekebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün gün içinde yapacaklarınızı planlayabilir ve organize edebilirsiniz. İşleriniz ve yapacaklarınız konusunda istekli olacaksınız. Sosyal ortamlarda kendinizi gösterebilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün, iş alanlarınızda göreceğiniz destek sizi daha kararlı ve istikrarlı kılabilir. Önemli işlerinizi organize edebilirsiniz. Bugünlerde geleceğinize dair bir takım planlarınız varsa harekete geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Hayatınızda önemli değişim ve dönüşümler yaşanırken, bugün çevrenizdeki insanlara karşı sorumluluklarınız sizin için önemli olacak. Yaşanan herşeyi pür dikkat ve konsantrasyonla gözden geçireceksiniz.

Aslan Burcu: Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde yaşadığınız bazı sorun ve sıkıntılar artık geride kalmaya başlıyor. Maddi konularda sizden para isteyenlere karşı bu kadar yumuşak davranmayın.

Başak Burcu: Özel hayatınızda bugün özellikle duygularınız çok çabuk değişebilir, fedakar etkiler altındasınız. Artık bazı işlerinizin somut sonuçlara doğru gittiğini farkediyorsunuz.

Terazi Burcu: Bugün iş, hizmet hayatınızda veya sağlıkla ilgili konularda kalıcı etkilerle görmek istediğiniz desteği rahatlıkla alabilirsiniz. Yine de gün içinde iş yaparken dağıtıcı etkilere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Akrep Burcu: Bugün aşk hayatınızda romantik , rahat ve değişik bir gün geçirebilirsiniz. Eğlenceye olan düşkünlüğünüz fazla olacak, hayatınızı yeniden kurarken, sevdikleriniz sizi destekliyor olacak.

Yay Burcu: Ev ortamınızda beklenmedik misafirlere hazırlıklı olun, gün içinde eviniz için yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız. Kendinizi ve davranışlarınızı gözden geçirmeniz işinize yarayacak.

Oğlak Burcu: Bugün, kısa geziler, alışveriş, sevdiğiniz insanlarla bir araya gelme gibi etkileriniz yüksek olacak. Sosyal ortamlarda iyi ve kalıcı ilişkiler kuracaksınız. İletişime dayalı işlerinizde dağılmaya yatkın olabilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda duygularınız çabuk değişebilir, vereceğiniz kararlarda değişiklikler yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızda kalıcı sonuçlara yakınsınız.

Balık Burcu: Bugün, kafanıza göre hareket edeceğiniz, keyfinizin yüksek olacağı bir gün olabilir. Arkadaşlarınızdan önemli şeyler duyacaksınız. Geleceğinize dair işlerinizde kalıcı adımlar atılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR