HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün oluşan merkür- satürn kavuşumuyla, iletişiminizde kontrollü ve disiplinli olmak önem kazanacak. Biraz bakış açımız dar olabilir, negatiflikten kaçınmalı ve konuştuğumuz işlerin sorumluluklarını yerine getirmeli ve sorumluluklarımıza çözümler bulmalıyız.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; yaratıcı, sanatkar, sezgili, iradeli bir insansınız. Geleceği önceden hissedebiliyorsunuz ve buna göre hareket ederseniz bir çok engel ve zorluktan kolaylıkla sıyrılırsınız. Mücadeleli ve karmaşık bir yaşantınız olsa da güçlü iradenizle istediğiniz şeylere ulaşmakta zorlanmayacaksınız. Herkese kolayca inanmayın. Bu sene, önemli işlerinizi iyi organize etmeye çalışın.

Koç Burcu: Bu hafta ortaklaşa para alanlarınızda ciddi sorumluluklar alma zamanınız geldi. Eşiniz veya ortağınızın adına konuştuğunuz, yapılması gerekenlere el attığınız birhafta olabilir. Hayata bakış açınızda oldukça ciddi ve biraz da karamsar olabilirsiniz.

Boğa burcu: Ortaklaşa para konuları, alacak, verecek işleriniz, banka ödemeleriniz gündeminizde olabilir. Özel hayatınızda ve diğer tüm ilişkilerinizde bakış açınızın daralacağı bir hafta sizi bekliyor.

İkizler Burcu: Sağlığınızla ilgili konularda sonuçların ne olduğunu tam öğrenmeden hareket etmeyin. İş hayatınızda önemli sorumluluklar almanız gerekebilir ve mesleğiniz ile ilgili önemli düzenlemelerde bulunabilirsiniz.

Yengeç burcu: Hayatınızda, özellikle işinizde ve aşk hayatınızda sorumluluklarınız sizi boğmasın. Adım adım hepsinin üzerinden gelebilirsiniz. Eğer var ise çocuklarınız ile olan ilişkilerinizde de bakış açınız dar olabilir.

Aslan burcu: Aşk hayatınız ve eğlenceli konulara odaklanarak haftaya giriş yapacaksınız. Ev alanlarında ve aile bireylerine karşı sorumluluklarınız haftaortasında üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz.

Başak burcu: Bu hafta ailenizle, varsa kardeşlerinizle, dostlarınızla ve hatta komşularınızla ilgili sorumluluklarla uğraşmak size düşebilir. Çevrenizin sizin desteğinize ihtiyaç duyduğu bir dönemdesiniz..

Terazi Burcu: Hayatınızda para ile ilgili daha büyük sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Ödemelerinize dikkat edin ve para alışverişlerinde daha titiz davranın. Aksi durumda işin içerisinden çıkamayabilir, bunalabilirsiniz.

Akrep burcu: Hayati sorunluluklarınız devreye giriyor ve bundan çekinseniz de sizi adım atmaya zorluyor. Hayata bakış açınız bu hafta biraz dar olsa bile kendi istekleriniz ve geleceğe dair planlarınız ön plana çıkacak.

Yay burcu: Bu hafta başka insanların sorumluluklarını yüklenirken dikkatli olmalı ve her zamanki enerjinizin üzerinde enerji harcamamaya gayret etmelisiniz. İş ve kariyer alanlarınızda güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Sosyal çevrenizin sorumlulukları sizi bunaltabilir. Uzun vadeli işlerin devrede olacağı, grupsal bağlantıların ön plana çıkacağı bugünlerde her işinizi iyi planlamalısınız.

Kova Burcu: Bu hafta önemli ve büyük sorumluluklar devrede. Toplumsal konulara bakış açınız bugünlerde biraz dar olabilir. Fakat iyi bir plan ile ve sıkı bir çalışma temposu yakalayarak, işlerinizin karşılığını alacaksınız.

Balık burcu: Yabancı ortaklı işleriniz, seyahatler, eğitim ve medya alanlarında üstlenebileceğiniz yeni sorumluluklar devreye girebilir. Geleceğiniz konusunda negatif ve karamsar olmamaya özen göstermelisiniz.  Tamamlamak istediğiniz işler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Etiketler
BURÇ Hande Kazanova
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR