HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün Ay Terazi burcunda dolaşıyor. Astroloji’de Terazi burcu böbrekleri, kalça ve basenleri, bel bölgesini temsil ettiğinden bugünler böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Ev işlerinde evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır. Genel anlamda; ikili ilişkiler ön planda olacağından, ilişkilerimizi geliştirmek ve bitirmek için uygun günler. Tiyatro, konser, opera etkinlikleri hoş olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; orijinal, girişimci, uyumlu, sosyal bir insansınız. Kendinizi bildiğinizden hayata karşı olumlu ve mutlu bir bakış açınız var ve kolay tatmin oluyorsunuz. Zevkli bir insansınız, iyi dostlarınız var. Yalnız iş hayatınızda nasıl olsa herşeyi yaparım tavrı, engellerle karşılaştığınızda çabuk vazgeçmenize neden olabilir. Bu yıl sorumluluklarınızı bileceksiniz.


Koç Burcu: Sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız ortamlarda sorunlara açık olacaksınız. Karşı tarafı biraz daha anlamaya çalışın. Toplum içinde sinirli olmanız ve birden tepkiler vermeniz mümkün. Nazikliği elden bırakmayın.

Boğa Burcu: Bugün, seyahatlerinizde veya uğraştığınız eğitim alanlarınızda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda zorlanmalarınız ve iniş çıkışlarınız  fazla olacak. Zorlandığınızda hayatınızdaki güzelliklere odaklanın.

İkizler Burcu: Bugün, aşk hayatınızda bazı sorunlar görülebilir. Duygusal konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında elinizin ölçüsünün olmaması özel hayatınızda bazı sorunlar  yaratabilir.

Yengeç Burcu: Ev ve aile hayatınızdaki konular, özel hayatınızda zorlanmanıza ve sorun yaşamanıza neden olabilir. En ufak bir sorunda kendinizi savunma haline sokmamalı, alınganlıklarınızı geride bırakmalısınız.

Aslan Burcu: Bugün yakın çevrenizdeki iş ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Düşünceleriniz hızlı değişiyor ve çevreniz buna ayak uydurmakta zorlanabilir. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberlere mutlu olacaksınız.

Başak Burcu: Paraya bakış açınız, eğlence ve aşk hayatınıza yapmanız gereken harcamalar konusunda size sorun çıkartabilir. Maddi konularda kendinizi şanslı hissetmeli ve canınızın istediğini yapmaktan geri durmamalısınız.

Terazi Burcu: Bugün,  ev ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İlişkinizi zedeleyecek şeylerden kaçının. Biraz yalnız kalmak ve kafa dağıtmak isteğiniz yüksek olacak ama bunu gerçekleştiremeyebilirsiniz.

Akrep Burcu: Beklenmedik konu ve olayların yakın çevre ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Yakın çevrenize yetişmekte zorlanabilir, onlarla kuracağınız iletişimde gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu: Arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz. Bugün sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde sabırsızlık ve anlayışsızlık yüksek olabilir. Güzel jestlere güzel karşılık vermelisiniz.

Oğlak Burcu: Bugün, göz önünde olacağınız yerlerde ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.Kolay öfkelenmelere açık olacağınızdan, tepkileriniz yüksek olabilir. Kafanıza takılan işlerinize çözümleri kolay bulabilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün, uzak seyahatlerde, eğitim ortamlarında veya uzakta bulunan insanlarla ilişkilerinizde bazı sorunlar görülebilir. Bulunacağınız çevrelerde işinizi yapmak ve bir an önce  gitmek arzusunda olabilirsiniz.

Balık Burcu: Ev ve aile ortamlarınızda mutlu ve keyifli etkiler altında olacaksınız. Ketum davranmayı tercih etmenize rağmen gün içinde duygusal zorlanmalarınızı, yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza yansıtabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR