HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya yapmamız gereken işlerimize yoğunlaşarak, detaycı ve mükemmliyetçi yanlarımız devrede olarak başlayabiliriz. Bu hafta hayatı ciddiye alabilir ve sorumluluklrımızla daha fazla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Duygusal hayalkırıklıkları Perşembe günü devrede olurken, Cuma günü fikirsel olarak çabuk hareket etme isteği ve enerjisiyle dolu olacağız. Cumartesi güneş yay burcuna geçecek ve öğlen saatlerinde bir yeniay yaşanacak. Eğitim, seyahat, medya ve hukuksal konularda yeni kararlarımızı bu yeniay sonrası yapmaya çalışalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çok yönlü, hisleri kuvvetli, çekici, girişken bir insansınız. Çabuk sıkılan yapınızla bir işe konsantre olmayı öğrenmeli ve sonuna kadar gitmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Çekici yönünüzle toplum içinde çok çabuk dikkat çekiyorsunuz ve insanlar sizi dinliyorlar. Bu sene, önemli sorumluluklar üstleneceksiniz ve yılın 2. yarısında şans sizden yana olacak.

Koç Burcu: Bugün yerinizde duramayacağınız etkilerle haftanıza başlıyorsunuz. Bir çok işinizi halletmek üzere kolları sıvayabilirsiniz. İş ortamınızdaki yoğunluğun etkilerini azaltmak için birikmiş işlerinizi bugün yapmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün, aşk hayatınızda tam da istediğiniz gibi hareketlenmeler oluşabilir. Kendinizi fazlasıyla enerjik hissedecek, eğlenceli ortamlarda bulunmaktan daha fazla keyif alacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki iletişim sizi mutlu edebilir.

İkizler Burcu: Bu haftabaşı evinizde dinlenmek veya vakit geçirmek en büyük arzunuz olabilir. Yine de iş yoğunluklarınız buna izin vermeyebilir. Duygu değişimleriniz sizi yoruyor, bu yüzden sabit ve ayaklarınızın yere sağlam basacağı konulara yönelmelisiniz.

Yengeç Burcu: Bugün, yakın çevrenizle beraber hareket etmek, sevdiklerinizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Yine sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa geziler, ziyaretler ve gezilecek yerler ilginizi çekebilir. Hayata ciddi ve olumsuz gözlerle bakmamaya çalışın.

Aslan Burcu: Bu haftabaşı maddi konularda içiniz rahat hareket edeceksiniz çünkü işlerinizin doğru zamanda devrede olduğunu biliyorsunuz. Ailevi konularda planlarınızı gün içinde devreye sokabilirsiniz, konuşmalarınız artacak.

Başak Burcu: Bu haftabaşı yerinizde duramayacak, yakın çevrenizle oldukça aktif oluşumlar içine gireceksiniz. Yakın çevrenizde bazı konular ve olaylar  karşınıza çıkabilir. Sevdiklerinize duygularınızı güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz.

Terazi Burcu: Haftanıza biraz isteksiz başlayacaksınız.Kafanızı dinlendirmek ve geri planda kalarak kendinize daha fazla vakit ayırmak  niyetinde olabilirsiniz. Kalabalık ortamlar size göre olmayacak. Maddi konularda halledilmesi gerekenler devrede olabilir.

Akrep Burcu: Bu haftabaşı arkadaşlarınızla veya sosyal ortamlarınızda aktif, yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve teklifler gündemde, birden fazla teklif karşısında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Daha çok kendinize odaklı olacaksınız.

Yay Burcu: Bugün gün içinde kalabalık ortamlar içinde yer almayı isteyecek, kendinizi bir çok işten sorumlu hissedeceksiniz. İş ve kariyer konularınız bu haftabaşı devrede. Topluluk içinde başka insanlara konuşmalarınızı ve görüşlerinizi aktarmanız kolay görünüyor.

Oğlak Burcu: Bugün iş alanlarınızdan uzaklaşmak, değişik yer ve ortamlar içinde bulunmak daha ön planda olacak.Yapacaklarınız için harekete geçmek ve kendinizi heyecanlı hissetmek, yaşamdan alacağınız zevki ikiye katlayabilir. Dostlarınızla daha fazla zaman geçirin.

Kova Burcu: Bugün, tek başınıza olmak ve hareket etmektense, sevdiklerinizle paylaşım içinde olmak ve ortak harcamalarda bulunmak daha iyi olacak. Planınızı, programınızı iyi yapın. İş alanlarınızda bazı görüşmeler ve kariyer sorumluluklarınız devrede.

Balık Burcu: Bu haftabaşı özel ilişkilerinizde sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınız artabilir, beraber program yapabilirsiniz. Her tür konuyu bu aralar fazlasıyla irdeliyorsunuz. Şüpheciliği bir kenara bırakarak ilerlemeye çalışın, dış ortamlarda bulunmak sizi rahatlatabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR