Bugün Merkür, Akrep burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca iletişimimizde şüpheci, sahiplenici ve manipülatif yönleri açığa çıkarabilir. Olayların derinine inmek isteyecek, aklımıza takılanları araştırmaktan korkmayacağız. Ayrıca bu Pazar, keyifli ve eğlenceli yanlarımızla abartmaya meyilli olabiliriz.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; cesur, atılgan, sosyal, güçlü, iradeli bir insansınız. Bir şey olmadığı zaman çok çabuk sinirlenebiliyorsunuz. Ticaret alanında şansınız çok yüksek. Yalnız sabırsız ve huzursuz tavırlarınızı biraz düzeltmeniz gerekecek. Bu sene, maddi anlamda bolluğunuz yüksek olacak.

Koç Burcu: 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.

Boğa Burcu: 2 hafta boyunca özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız güzel bir dönem.

İkizler Burcu: Merkür, iki hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. Sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Cinsel organ, üriner sistem, böbrek ve şeker hastalıklarına dikkat edin.

Yengeç Burcu: Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işleriniz, çocuk uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.

Aslan Burcu: Evinizle ilgili sorunlara kalıcı yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminizde öne geçecek. Emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.

Başak Burcu: Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Akraba,kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.

Terazi Burcu: Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar bu dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir.

Akrep Burcu: Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.
Yay Burcu: Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, gelecek planları yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün itibariyle kariyer evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, 15 gün boyunca bu alanda görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün itibarıyla, medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR