HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu haftasonu Ay ikizler Burcunda dolaşıyor; Ay İkizler burcunda iken daha konuşkan ve daha hareketli oluruz. Davranışlarımızda bir tutarsızlık olabilir. Bu durum çabuk karar değiştirmemize de yol açabilir. Bu nedenle Ay’ın İkizler burcunda olduğu günlerde önemli kararlar almamakta fayda var. Bugünlerde
birbirimizi daha iyi tanıyabilir, ilişkilerimizi güçlendirebilir, yeni insanlarla tanışabilir, kolayca yeni
bağlantılar kurabiliriz . Partnerimizle daha çok konuşmak ve tartışmak isteriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, iyiliksever, müşfik bir insansınız. Sizden daha zor durumda bulunan insanlara
yardımsever bir tavrınız var. Bu da çevrenizin ve beraber olduğunuz insanların sizi fazlasıyla  önemsemelerine yol açıyor.  Yetenekleriniz yüzünden elde ettiğiniz başarıların kibire  dönüşmesine izin vermeyin. Bu sene, iletişim konularında harika  fırsatlar sizi bekliyor.

Koç Burcu: Bugün, yaratıcılığınız ve sezgileriniz devrede  olabilir. Ortaklaşa para alanlarınızda oluşan gelişmeler, keyfi  harcamalarınızı körükleyebilir. İletişiminizde kafa  karışıklığına bugün dikkat edin, hem karşı taraftan  etkilenecek, hem de etkileyeceksiniz.

Boğa Burcu: Bugün, sosyal ortamlarda ortaya koyacağınız ortaklı  işlerinizde kafa karışıklıkları ve belirsizlikler ön planda  olacak. Yine sevdiğiniz insanla, kalabalık ortamlarda  zorlanabilirsiniz. Beklentilerinizi büyümedikçe içinden  çıkılamayacak bir sorun olamaz.

İkizler Burcu: Hayattan fazlasıyla zevk aldığınız bu günlerde,  dış ortamlarda bulunmak sizi daha  rahatlatabilir. Bugün kendi  isteklerinize göre hareket edecek, kafanızı kurcalayan yapmanız  gereken işlerden bir parçada olsa sıyrılmayı başaracaksınız.

Yengeç Burcu: Diğer insanlara yardım etmek, aşık olduğunuz  insanla planlar yapmak hoşunuza gidebilir. Bir yandan da gün  içinde hareketli olacaksınız. Kendinizi bu aralar manen ve  ruhen güçlü hissediyorsunuz.

Aslan Burcu: Bugün, aile hayatınızda yardımsever etkilerinizle  hareket edeceksiniz. Yine sosyal ortamlarınız bu haftasonu  hareketli olabilir. Arkadaşlarınızla gerek dışarıda, gerekse kendi evinizde güzel planlarınız olacak.

Başak Burcu: Bugün, gerek özel hayatınızda, gerekse yakın çevre ilişkilerinizde yardımsever ve sevecen yanlarınızla hareket edeceksiniz. Yaratıcılığınız yüksek olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu: Maddi konularda bu dönem kafanız fazlasıyla çalışıyor ve yeni çözümler üretmekten çekinmiyorsunuz. Seyahatlerinizde ve dış ortamlarda dağınık etkilerden kurtulun.
Kafa karışıklıkları birşeylerinizi unutmanıza neden olabilir.

Akrep Burcu: Hayatınızla ilgili konuşmaların, yaratıcılıkla ilgili işlerinizde size istediğiniz kapıları açtığını
farkedebilirsiniz. Başkalarından para yardımları görebilirsiniz. Bir yandan da bugün para harcamalarınız
duygusal boşluklardan kaynaklı olabilir aman dikkat.

Yay Burcu: Yaratıcılığınızı ve enerjinizi daha çok sevdiğiniz insanın hayatına göre belirleyeceksiniz. Özel hayatınızda  duygusal bazı sorunlara açık olmanıza rağmen tüm bunları rahat aşabileceğiniz bir gün içindesiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyin.

Oğlak Burcu: Bugün, arkadaşlarınıza ve iletişim halinde olacağınız insanlara karşı hem keyifli, hem de ciddi
yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Yine ekstradan ortaya çıkacak bir iş gündeme gelebilir. Alışkanlıklarınızda aşırıya kaçmayın.

Kova Burcu: İş alanlarınızda yapacağınız görüşmelerden fayda sağlayabilirsiniz. Yine eğlenceli ve aşk dolu bir haftasonu sizleri bekliyor olacak. Eğlenceye düşkünlüğünüz artabilir. İhtiyaçlarınıza göre alışveriş yapmaya çalışın.

Balık Burcu: Seyahatte veya önemli işlerinizde konuşma ve  görüşmeleriniz artabilir. Hayata ciddi gözlerle yaklaştığınız bir dönemdesiniz. Evinize ve ailenize gereken özeni göstermeyi bugün ihmal etmeyin. Hareketlerinizle onların kafalarını karıştırıyorsunuz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR