HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Yapraklı sebzeler ekmek ve toplamak için harika bir gün.Yine bu gün evimizdeki saksı çiçeklerini sulamalı, çamaşırlarımızdaki inatçı lekelerden kurtulmak için harekete geçmeliyiz.Tarımla uğraşanlar patates, havuç, şekerpancarı ekebilirler.
Genel olarak duygusal olacağımız bu gün, partnerimizle vakit geçirmek,insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; akıllı, cin zihinli, tetikte, başarılı  bir insansınız. Herkese göre farklı şekilde davranmayı seviyorsunuz. Bu da sizi popüler yapıyor. Hayat boyu sadece kendi işinize kanalize olursanız, sanat alanında güzel etkiler yakalayacak kısa zamanda yükseleceksiniz. Bu sene, yardım görecek ve etrafınızdakilere bolca yardım edeceksiniz.

Koç Burcu: Çevrenizdeki insanlara işleri konusunda yardım etmeniz sizi mutlu edeken bir yandan da kendi hayatınız için önemli kararlar almak arzusunda olabilirsiniz. Bugün geçmiş değerlendirmeleri ön planda olacak.

Boğa Burcu: Kendinizi eğitimek ve geliştirmek için çok uğraşıyorsunuz ama bu uğraşılarınızın karşılığını en çok birebir ilişkilerinizde göreceksiniz. Arkadaşlarınıza yardım etmek öne çıkabilir.

İkizler Burcu: İş bitiriciliğinizi, ortak para alanlarınızda gösterebilirsiniz. Bu Pazar kalabalık yerlerde bazı işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Fırsatlarınızı iyi değerlendirmeye çalışın.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda tutkularınızı sevdiğiniz insana göstermek sizin için önemli olabilir. Sahiplenilmek hoşunuza gidiyor. Partnerinizle geziler ve seyahatlerde bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu: Aile hayatınız ya da eviniz için bu Pazar atacağınız adımlar sizi daha da güçlü kılabilir. Herşeyi planlayarak ve parasal konuları gözden geçirerek adım atacaksınız.

Başak Burcu: Özel hayatınızda hem partnerinizle, hen de çevrenizde olan insanlarla planlar yapmak isteyebilirsiniz. Güçlü iletişimle aşk hayatınız giderek güzelleşebilir. Sevdiğiniz insanı düşünerek hareket edeceksiniz.

Terazi Burcu: Aileniz için yapmanız gerekenler bugün sizi huzurlu ve mutlu kılabilir. Parasal konularda onlara yardım edebilir bir yandan da günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz.

Akrep Burcu: Sizinle güçlü irtibat sağlayan veya iyi anlaşan insanlara krediniz sonsuz. Bugün yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak ve aşk hayatınızdan bahsedeceksiniz. Gerçekçi adımlar en önem vermeniz gereken konu olmalı.

Yay Burcu: Bu Pazar dinlenmek veya evinizde miskinlenmek isteyebilirsiniz. Para gücünüzün iyi olması size kendinizi daha iyi hissettirtecek. Arkadaşlarınızdan duyacaklarınız var.

Oğlak Burcu: Sevdiğiniz arkadaşlarınıza karşı oldukça bonkör ve sevecensiniz. Onlarda sizin güçlü yapınızı seviyorlar. Yakın çevrenizdeki insanları düşünerek hareket etme bu Pazar ön planda olacak.

Kova Burcu: Sahip olduklarınız ve olacaklarınız bu Pazar sizi yakından ilgilendirebilir. Başka insanlara yardımcı olmak ve güçlü yapınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Herkes sizden etkileniyor.

Balık Burcu: Güzel planlarınızı yakın çevrenizdeki güçlü insanlardan alacağınız güzel tekliflerle ortaya koyacaksınız. Bu Pazar, eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz.

Etiketler
pazar BURÇ
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR