HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay yay burcundayken dış ortamlar, seyahat, eğitim konuları ön planda olarak başlayabiliriz. Bu Pazartesi ilişkilerimizde oldukça yaratıcı, romantik ve biraz da karşı tarafı düşünen yapımızla hareket edebiliriz. Salı günü, enerjimiz çok yüksek olmayabilir ama yardımseverlik ve başkalarına yardım etme isteğimiz yüksek olacak. Haftasonu ise yine olumlu ve keyifli etkiler altında olacağız. Herkese mutlu haftalar...

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; kültürlü, bilimsel, yönetici, lider, bencil bir insansınız. Zihninizi iyi yönlendiriyorsunuz ve mükemmel bir konuşmacısınız. Tanınmak ve popüler olmak ruhunuza iyi geliyor. Hayatınızda bir arada olduğunuz insanlardan fayda görecek, iş hayatınızda başarılı olacaksınız. Bu sene, şansınızı iş alanlarınızda değerlendirin.

Koç Burcu: Dış ortamlar, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yansıtacağınız ortamlar ön planda olarak haftanıza başlıyorsunuz. Başkalarına ve kendinize yapacağınız yardımlar konusunda bugün hayat size şanslar sunabilir.

Boğa Burcu: Ortaklaşa para mevzuları, aileniz adına yapacağınız harcamalarınız fazlasıyla aktif görünüyor. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızdan alacağınız destekle özel hayatınızda güzel birgün geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu: Özel hayatınız kafanızı kurcalarken, iletişimsel olarak bugün boş durmayacaksınız. Sevdiğinizle paylaşımlarınız artabilir. İş hayatınızda başkalarını kendinizden daha fazla düşünebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Önemli parasal bağlantılar bugün iş alanlarınızı hızlandırabilir. Yapılması gerekenler üzerine eğilmelisiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla yapacağınız bir gezi veya seyahat sizi mutlu kılacak.

Aslan Burcu: Aşk, keyif ve eğlence vazgeçemediğiniz duygular. Bu hafta kişisel olarak kendinizi mutlu ve şanslı görebilirsiniz. Ailenize karşı bu aralar hisleriniz yoğun ve bugün onlar için birşeyler yapmaktan kaçınmayacaksınız.

Başak Burcu: Aile hayatınıza gösterdiğiniz ilgi sizi duygusal açıdan tatmin edecek. Bugün sevdiğiniz insanla esnek, romantik ve duygu dolu anlar sizi bekliyor, yakın çevrenizi planlarınıza dahil edeceksiniz.

Terazi Burcu: Bugün iş alanlarınızda maddi konularda başkalarını düşünerek hareket edebilirsiniz. Bir yandan da oldukça verimli ve üretken etkiler altındasınız. İletişiminiz arkadaşlarınızla yüksek olabilir.

Akrep Burcu: Maddi olarak sahip olduklarınız için daha fazla çalışmak sizi motive edebilir. Bugün iş hayatınızda şanslı olacaksınız. Aşk hayatınızda yapacağınız jestler ve fedakarlıklar sevdiğinizin hoşuna gidecek.

Yay Burcu: Bu hafta enerjinizi oldukça verimli kullanabilirsiniz. Bugün konuşmalar, eğlence ve hareket sizi mutlu edebilir. Aile hayatınızda fedakarlıklarınız ve yardımlarınızı ortaya koymaktan çekinmeyin.

Oğlak Burcu: Geri planda durmak isteyeceğiniz bugün duygularınız sizi yönlendirebilir. Bu sizi korkutmasın ve değiştirmek istediğiniz davranışlarınızın üzerine eğilebilirsiniz. Sosyal çevreniz size yol gösterecek.

Kova Burcu: Bulunacağınız ortamlarda partnerleriniz veya ortaklarınızla güzel işler çıkartabilirsiniz. İletişiminiz sizi diğer insanlardan farklı kılıyor. Maddi konularda güzel gelişmelere gebe bir hafta olacak.

Balık Burcu: İş hayatınızın bir parçası olmuş durumda. Bu haftabaşı işinizde kendinizi göstermekten ve karşılığını almaktan mutluluk  duyacaksınız. Uzak çevrenizdeki insanlardan hayatınıza dair destekleriniz yüksek olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR