HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay terazi burcunda dolaşacak. Boşaltım sistemimiz uyarılıyor. Astroloji’de Terazi burcu böbrekleri, kalça ve basenleri, bel bölgesini temsil ettiğinden bugünler böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Özellikle öğleden sonraları bol su tüketmek faydalı olacak. Kalça, mesane, böbrek ameliyatlarından acil olmadıkça kaçınmalıyız. Ev işlerinde evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır. Özel hayatımız ve ilişkilerimiz gündemimizde olacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; hırslı, cesur, gerçekçi, beğenilen, entellektüel bir insansınız. Hukuki konularda şanssızlığınız olabilir, o yüzden bu konularda dikkatli davranmalısınız. Kendinize güvenin, hırsınızı cesaretle birleştirin Bu sene, kadersel etkilere açıksınız. Sosyal çevrenizden faydalanın.

Koç Burcu: Bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insanın duygu değişimleri fazla olabilir.. Özel konulardaki sorunlarınızdan bahsederken, olayların iki yönünü de ihmal etmeyin.

Boğa Burcu: Bugünü yapılması gereken rutin işlerinizi hallederek değerlendirebilirsiniz. İş alanlarınızdaki önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı yarında sonra vermeye çalışın.

İkizler Burcu: Bugün aşk, eğlence hayatınız veya çocuğunuzla ilgili konular devrede olacak. İşin içinde sevdikleriniz olduğunda hemen harekete geçmeyi seviyorsunuz. Gün içinde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu: Bugün aile ve ev hayatınızın ayrıntıları ön planda olacak. İş alanlarınızdaki değişimler, duygusal olarak sizi ve tepkilerinizi de etkiliyor. Bu alanda, beklenmedik yardımlarınız var.

Aslan Burcu: Bugün iletişime yönelik konularda ve yakın çevre alanlarınızda vaktinizi harcayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi sevdiğini ve önem verdiğini bilmek sizi mutlu edecek.

Başak Burcu: Bugün maddi konular daha fazla mercek altında olabilir. Kendinize ve dış görüntünüze önem verdiğiniz bu dönem harcamalarınızı iyice gözden geçirerek adımlar atmaya çalışın.

Terazi Burcu: Bugün fiziksel olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özellikle dış ortamlardan alacağınız haberlerle keyfiniz yerine gelebilir. Özel hayatınızdaki değişimlere ani tepkilerden kaçının.

Akrep Burcu: Bugün başkalarına yardım etmek konusunda çalışmalarınız artabilir. Maneviyatınız güçlü olduğundan, sizden farklı yaşayan insanlara yardım etme isteğiniz, yalnızlığınızı yenmede faydalı olabilir.

Yay Burcu: Bugün sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde keyfiniz yerinde olacak. Kendi hayatınızdaki sorunların çözümlerini bulmak niyetindesiniz. Aklınıza ilginç fikirler gelebilir.

Oğlak Burcu: Göz önünde olacağınız yerler ve ortamlarda bulunmak hoşunuza gidecek. İş hayatınız için tamamlanması gerekenlerin peşine düşebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizin diğer insanlara ilham verdiğini unutmayın.

Kova Burcu: Bugün farklı ve yabancı ortamlarda veya seyahatlerde bulunmak öne çıkabilir. İşlerinizi tamamlamadan rahat edemeyeceksiniz. Aşk hayatınızda güzel destekler alıyorsunuz.

Balık Burcu: Kendinizin dışında başka insanları düşünerek hareket etmeniz ve buna göre davranmanız gün içinde etkili olacak. Ortaklaşa para mevzularınızda gün içinde öne çıkabilir.

Etiketler
BURÇ Hande Kazanova
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR