Bugün sabah saatlerinde detaycı ve iş bitiren yönlerimiz devrede olacak yalnız kolay sinirlenmelere açık olabiliriz. Sabah saatlerinde önemli işlerimize odaklanmak yerine biraz daha bizi rahatlatan konulara yönelmeliyiz. Öğleden sonraysa ilişkilerimizde dengeyi sağlamak önem kazanacak.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; açıksözlü, çekici, rahat, spora düşkün, aktif bir insansınız. Karşı cinsi kişisel çekiciliğinizle etkilemeniz çok normal. İnsanların direkt yüzüne konuşmayı seviyor, seyahatten hoşlanıyorsunuz. Bu sene, maneviyatınız sizi yukarılara taşıyabilir. Sosyal çevreniz size yardım edecek.
Koç Burcu: Bugün üzerinizdeki etkilerle yapmanız gerekenler konusunda farklı ve ani tepkilerle hareket edebilirsiniz. Şartlar sizin elinizde olmadığında fazla agresif davranıyorsunuz.
Boğa Burcu: Bugün aşk hayatınızın detayları ön planda olurken, diğer yandan katılmanız gereken sosyal ortamlar iki taraf arasında dengeyi oturtmanızı zorlayabilir. Tamamlanması gerekenler devreye girmeye başlıyor.
İkizler Burcu: Bugün vaktinizin çoğunu ev hayatınıza harcamayı düşünürken, akşam saatlerinde söz verdiğiniz programlar sizi yorabilir. Duygu değişimleriniz gün içinde fazla olacak.
Yengeç Burcu: Bugün zihinsel konularda çok çabuk karar değiştirebilir ve çevrenizdekilere karşı tolerans göstermekte zorlanabilirsiniz. Kabuğunuza çekileceğinize, sizi geliştirecek alanlarla zenginleşin.
Aslan Burcu: Bugün maddi konularda hiç olmayacak yerlerde gereğinden fazla rahat davranabilir, lazım olan yerlerde tam tersi bir tutum içine girebilirsiniz. Güvenlik ihtiyacınız şu sıralar çok fazla.
Başak Burcu: Bugün hayata bakış açınızla, parasal konulara bakış açınız bir olmayabilir. Farklılıkların sizi besleyeceğini unutmamalısınız. Devamlı değişerek kendinizi ve çevrenizi zorlamayın.
Terazi Burcu: Bugün üşengeç tavırlarınızla, ayağınıza kadar gelen şanslarınızı önemsemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde şansınız artıyor ama özel hayatınızda duygu değişkenliklerine dikkat.
Akrep Burcu: Bugün arkadaşlık ilişkilerinizde ve sosyal ortamlarınızda hayatınızı sorgulayabilir, konuşmalarınızda bazı gerçekleri göz ardı ederek davranabilirsiniz.
Yay Burcu: Bugün aile uğraşılarınızı bir kenara bırakarak kendi kişisel hırslarınızın peşinden gitmeyi tercih edebilirsiniz. Öğleden sonra sevdiğiniz arkadaşlarınızla planlarınız devrede olabilir.
Oğlak Burcu: Bugün değişik ve farklı alanlar ve insanlar ilginizi daha fazla çekecek. Enerjinizin yoğun bir kısmını tanımadığınız insanlara yönlendirmeniz, işlerinizde size avantaj sağlayabilir.
Kova Burcu: Bugün ketum ve duygularınızı saklayan yönlerinizle, iş ortamlarınızda durumları idare etmesini ve diplomasi yapmayı iyi becereceksiniz.
Balık Burcu: Bugün özel yaşantınızda bir yandan duygusal yapınızı ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda ortağınıza karşı sabırsız yapınıza öğlene kadar dikkat edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR